dag datum uur thuisploeg   bezoekers   locatie
Sat 03/09/2016 19:00 Seniors R 64-59 Merchtem Eagles HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sat 10/09/2016 17:00 Seniors R 81-61 A&T Group Basket Betekom HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sat 17/09/2016 16:00 L.S.V. Basket Landen HSE R 65-63 Seniors R   Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
Sat 01/10/2016 18:00 Londerzeelse Dunkers HSE R 49-55 Seniors R   Sportcomplex Londerzeel
Sun 16/10/2016 17:00 Seniors R 59-68 Tigers Halle HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sat 22/10/2016 15:00 Seniors R 20- Thor Tervuren HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 30/10/2016 17:00 Seniors R 56-64 BBC Hoeilaart HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 06/11/2016 15:00 Seniors R 53-33 BC Machelen-Diegem HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 13/11/2016 17:00 Seniors R 57-45 Record Bank Keerbergen Lakers HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 20/11/2016 14:00 WIZ Basket Leuven HSE R 35-45 Seniors R   De wijnpers
Sat 26/11/2016 13:00 Seniors R 60-76 BBC Haacht HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 04/12/2016 17:00 Seniors R 58-49 Vanheylen Triton Leuven HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sat 10/12/2016 17:15 De Rode Leeuwen HSE R 51-61 Seniors R   Sporthal Wauterbos
Sat 17/12/2016 18:15 A&T Group Basket Betekom HSE R 79-70 Seniors R   Sporthal de Tumkens
Sun 08/01/2017 17:00 Seniors R 57-56 L.S.V. Basket Landen HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 15/01/2017 13:00 BC Machelen-Diegem HSE R 29-66 Seniors R   Sporthal Heirbaan Machelen
Sat 21/01/2017 17:00 Seniors R 57-57 Londerzeelse Dunkers HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sun 29/01/2017 11:30 BBC Haacht HSE R 58-50 Seniors R   Den Dijk Wespelaar
Sat 11/02/2017 18:30 Thor Tervuren HSE R -20 Seniors R   Sporthal Diependal
Sat 18/02/2017 19:00 BBC Hoeilaart HSE R 43-64 Seniors R   Sporthal Hoeilaart
Sat 04/03/2017 15:00 Seniors R 50-53 De Rode Leeuwen HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sat 18/03/2017 18:30 Record Bank Keerbergen Lakers HSE R 55-68 Seniors R   Gemeentelijk Sporthal Keerbergen
Sat 25/03/2017 17:00 Seniors R 76-65 WIZ Basket Leuven HSE R   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
Sat 08/04/2017 18:00 Vanheylen Triton Leuven HSE R 45-43 Seniors R   Campus Redingenhof
Sat 22/04/2017 18:30 Tigers Halle HSE R 73-55 Seniors R   Stedelijk Sporthal De Bres
Sat 29/04/2017 18:00 Merchtem Eagles HSE R - Seniors R   Tuinbouwschool
source : sportadministratie.be | Leuven Bears | kalender