« » oktober 2018
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
01
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 21
02
  • 18:30 - 19:30
    U 12
  • 18:30 - 19:30
    U14
  • 18:30 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 20:00 - 21:30
    U 18
03
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
04
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 19:30 - 21:15
    U 18
05
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U 18
  • 19:30 - 21:00
    U 21
  • 19:30 - 21:00
    U16A
06
  • 13:00
    BBC Alsemberg G12 A - U 12
  • 13:30
    U 21 - BBC Haacht J21 A
  • 14:00
    Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16 A - U16A
  • 15:30
    U 18 - De Rode Leeuwen J18 A
  • 18:00
    P2B - Winston Schoeters Keerbergen Lakers HSE A
  • 20:00
    P2A - Stella Artois Leuven Bears HSE D
07
  • 09:00
    U10A - BC Asse-Ternat G10 A
  • 11:00
    U14 - BBC Haacht G14 A
08
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 21
09
  • 18:30 - 19:30
    U 12
  • 18:30 - 19:30
    U14
  • 18:30 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 20:00 - 21:30
    U 18
10
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
11
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 19:30 - 21:15
    U 18
12
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 18
  • 19:30 - 21:00
    U 21
13
  • 18:45
    BC Asse-Ternat HSE C - P2A
  • 20:30
    Triton Leuven HSE A - P2B
14
  • 11:00
    Stella Artois Leuven Bears J18 C - U 18
  • 13:30
    BC Asse-Ternat G14 B - U14
vandaag
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 21
16
  • 18:30 - 19:30
    U 12
  • 18:30 - 19:30
    U14
  • 18:30 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 20:00 - 21:30
    U 18
17
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
18
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 19:30 - 21:15
    U 18
19
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U 18
  • 19:30 - 21:00
    U 21
  • 19:30 - 21:00
    U16A
20
  • 10:30
    BC Grimbergen G12 A - U 12
  • 14:45
    BC Asse-Ternat J16 B - U16A
  • 15:30
    U 18 - Clem Scherpenheuvel J18 A
  • 20:00
    P2A - Clem Scherpenheuvel HSE B
  • 20:30
    Tigers Halle HSE A - P2B
21
  • 09:00
    U10A - De Rode Leeuwen G10 A
  • 09:00
    Merchtem Eagles J16 A - U16B
  • 11:00
    U14 - BC Grimbergen G14 B
22
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 21
23
  • 18:30 - 19:30
    U 12
  • 18:30 - 19:30
    U14
  • 18:30 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 20:00 - 21:30
    U 18
24
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
25
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 19:30 - 21:15
    U 18
26
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 18
  • 19:30 - 21:00
    U 21
27
  • 12:30
    Dynamo Bertem J21 A - U 21
  • 13:30
    U16B - Stella Artois Leuven Bears J16 C
  • 15:30
    U16A - Black Devils Vorst J16 A
28
  • 11:00
    U 12 - GSG Aarschot G12 B
  • 11:30
    BBC Haacht HSE A - P2B
29
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
  • 19:30 - 21:00
    U 21
30
  • 18:30 - 19:30
    U 12
  • 18:30 - 19:30
    U14
  • 18:30 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 20:00 - 21:30
    U 18
31
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U16A
  • 19:30 - 21:00
    U16B
01
  • 18:00 - 19:30
    U 12
  • 18:00 - 19:30
    U14
  • 18:00 - 19:30
    U10A
  • 19:30 - 21:00
    P2B
  • 19:30 - 21:15
    U 18
02
  • 18:30 - 19:30
    Beginners
  • 19:30 - 21:00
    U 18
  • 19:30 - 21:00
    U 21
  • 19:30 - 21:00
    U16A
03
  • 09:00
    Stella Artois Leuven Bears J21 D - U 21
  • 11:00
    Stella Artois Leuven Bears G14 E - U14
  • 11:00
    Dino Brussels J16 A - U16B
  • 11:00
    Basket Betekom J18 A - U 18
  • 14:45
    BC Asse-Ternat G10 A - U10A
  • 16:00
    Winston Schoeters Keerbergen Lakers J16 A - U16A
  • 18:30
    2B|SAFE Tienen HSE B - P2A
04