dag datum uur type thuisploeg   bezoekers   locatie
Sun 19/08/2018 11:00 oefen BBC Okido Arendonk HSE C 63-60 Basket Malle HSE C (M)   Okido Sporthal
Sun 26/08/2018 13:00 oefen Basket Malle HSE C (M) 52-95 Gembo Borgerhout HSE D   Sporthal Berckhoven
Sun 02/09/2018 15:00 oefen Basket Malle HSE C (M) 51-65 Wuustwezel BBC HSE B   Sporthal Berckhoven
Sun 16/09/2018 15:00 competitie BBC Floorcouture Zoersel HSE B 48-76 Basket Malle HSE C (M)   Sporthal GSA
Sun 23/09/2018 13:00 competitie Bonheiden Basketball HSE B 63-84 Basket Malle HSE C (M)   Sporthal Berentrode
Sun 30/09/2018 15:00 beker BBC 708 Antwerpen HSE A 92-60 Basket Malle HSE C (M)   Expohal
Sun 07/10/2018 18:00 competitie Basket Malle HSE C (M) 83-34 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C   Sporthal Berckhoven
Sun 21/10/2018 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BBC Baskas Kasterlee HSE B   Sporthal Berckhoven
Sat 03/11/2018 18:00 competitie BBC Musketiers Vremde Vzw HSE B - Basket Malle HSE C (M)   Sporthal Don Bosco
Sun 11/11/2018 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BBC Schelle HSE B   Sporthal Berckhoven
Sun 18/11/2018 13:00 competitie BC Guco Lier Vzw HSE E - Basket Malle HSE C (M)   Sporthal Sint Gummaruscollege
Sun 25/11/2018 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BBC Lyra Nila Nijlen HSE C   Sporthal Berckhoven
Sun 02/12/2018 17:00 competitie BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C - Basket Malle HSE C (M)   Sporthal De Zeurt
Sun 09/12/2018 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - Zuiderkempen Diamonds HSE C   Sporthal Berckhoven
Sat 15/12/2018 17:30 competitie Koninklijke Herentalse BBC HSE B - Basket Malle HSE C (M)   Atheneum De Vesten
Sun 13/01/2019 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BBC Floorcouture Zoersel HSE B   Sporthal Berckhoven
Sun 20/01/2019 15:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - Bonheiden Basketball HSE B   Sporthal Berckhoven
Sat 02/02/2019 18:30 competitie BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C - Basket Malle HSE C (M)   Sporthal Mariaburg
Sat 16/02/2019 18:00 competitie BBC Baskas Kasterlee HSE B - Basket Malle HSE C (M)   Sporthal De Vlieger
Sun 24/02/2019 18:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BBC Musketiers Vremde Vzw HSE B   Sporthal Berckhoven
Sun 03/03/2019 11:30 competitie BBC Schelle HSE B - Basket Malle HSE C (M)   Sportschuur De Griene
Sun 10/03/2019 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BC Guco Lier Vzw HSE E   Sporthal Berckhoven
Sat 16/03/2019 18:15 competitie BBC Lyra Nila Nijlen HSE C - Basket Malle HSE C (M)   Gemeentelijke Sporthal Nijlen
Sun 31/03/2019 17:00 competitie Basket Malle HSE C (M) - BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C   Sporthal Berckhoven
Sat 06/04/2019 19:00 competitie Zuiderkempen Diamonds HSE C - Basket Malle HSE C (M)   Sportpark Joris Verhaegen
Sat 13/04/2019 18:30 competitie Basket Malle HSE C (M) - Koninklijke Herentalse BBC HSE B   Sporthal Berckhoven
source : sportadministratie.be | Basket Malle | wedstrijdkalender