dag datum uur type thuisploeg   bezoekers   locatie
Sun 15/09/2019 13:00 competitie BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 A 88-30 Basket Malle J21   Sporthal De Zeurt
Sat 21/09/2019 13:00 competitie Basket Stabroek J21 A 65-70 Basket Malle J21   Sporthal Attenhoven
Sun 29/09/2019 11:00 competitie Basket Malle J21 - Olicsa Antwerpen J21 C   Sporthal Berckhoven
Sat 05/10/2019 12:30 competitie Essense Esbac J21 A 81-42 Basket Malle J21   Sportcomplex Hemelrijk
Sun 20/10/2019 13:00 competitie Basket Malle J21 50-78 Basket Stabroek J21 A   Sporthal Berckhoven
Sun 10/11/2019 13:00 competitie Basket Malle J21 42-80 BC Cobras Schoten-Brasschaat J21 A   Sporthal Berckhoven
Sun 24/11/2019 15:30 competitie Basket Malle J21 57-68 Essense Esbac J21 A   Sporthal Berckhoven
Sun 01/12/2019 12:00 competitie Olicsa Antwerpen J21 C 38-39 Basket Malle J21   Sporthal St-Ludgardis
Sat 08/02/2020 12:00 competitie KBBC T&T Turnhout J21 B 28-39 Basket Malle J21   Sporthal St. Victor
Sun 16/02/2020 12:00 competitie Basket Malle J21 43-84 Essense Esbac J21 A   Sporthal Berckhoven
Sun 08/03/2020 10:00 competitie Basket Malle J21 76-32 Horticult Kontich Wolves J21 C   Sporthal Berckhoven
source : sportadministratie.be | Basket Malle | wedstrijdkalender