dag datum uur type thuisploeg   bezoekers   locatie
Sun 16/09/2018 15:00 competitie Basket Malle DSE A 50-52 BBC Econstruct Geel DSE A   Sporthal Berckhoven
Sun 23/09/2018 15:00 competitie Basket Malle DSE A 71-75 Bonheiden Basketball DSE B   Sporthal Berckhoven
Sat 06/10/2018 16:00 competitie Antwerp Giants DSE C 88-34 Basket Malle DSE A   Sporthal Roosendael
Sat 20/10/2018 18:00 competitie Aartselaar BBC DSE B 50-74 Basket Malle DSE A   Sporthal De Twee Ringen
Sun 28/10/2018 10:00 competitie BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A 30-77 Basket Malle DSE A   Sporthal Don Bosco
Sun 04/11/2018 15:00 competitie Basket Malle DSE A 56-53 Red Vic Wilrijk DSE A   Sporthal Berckhoven
Sun 11/11/2018 15:00 competitie BBC Schelle DSE B 52-64 Basket Malle DSE A   Sportschuur De Griene
Sat 17/11/2018 14:00 competitie Basket Malle DSE A 63-29 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE E   Sporthal Berckhoven
Sun 02/12/2018 16:00 competitie Basket Malle DSE A 61-29 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C   Sporthal Berckhoven
Sat 08/12/2018 16:00 competitie Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B 98-37 Basket Malle DSE A   Sportpark Brasel
Sun 16/12/2018 15:00 competitie Basket Malle DSE A - Phantoms Basket Boom DSE D   Sporthal Berckhoven
Sun 06/01/2019 15:00 competitie Basket Malle DSE A - BBC Musketiers Vremde Vzw DSE A   Sporthal Berckhoven
Sat 12/01/2019 18:30 competitie BBC Econstruct Geel DSE A - Basket Malle DSE A   Axion
Sat 19/01/2019 21:00 competitie Bonheiden Basketball DSE B - Basket Malle DSE A   Sporthal Berentrode
Sun 03/02/2019 11:00 competitie Basket Malle DSE A - Antwerp Giants DSE C   Sporthal Berckhoven
Sun 17/02/2019 15:00 competitie Basket Malle DSE A - Aartselaar BBC DSE B   Sporthal Berckhoven
Sun 03/03/2019 15:00 competitie Basket Malle DSE A - BBC Schelle DSE B   Sporthal Berckhoven
Sat 09/03/2019 17:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE E - Basket Malle DSE A   Sporthal de Schalk
Sun 24/03/2019 10:00 competitie Red Vic Wilrijk DSE A - Basket Malle DSE A   Sporthal Red Vic
Sun 31/03/2019 17:00 competitie BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C - Basket Malle DSE A   Sporthal De Zeurt
Sun 07/04/2019 15:00 competitie Basket Malle DSE A - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B   Sporthal Berckhoven
Sun 14/04/2019 11:00 competitie Phantoms Basket Boom DSE D - Basket Malle DSE A   Braxhall
source : sportadministratie.be | Basket Malle | wedstrijdkalender