dag datum uur type thuisploeg   bezoekers   locatie
Sat 08/09/2018 13:00 competitie Gembo Borgerhout G14 B 53-48 Basket Malle J14   Sporthal Luysbekelaar
Sun 16/09/2018 09:00 competitie Basket Malle J14 64-39 Red Vic Wilrijk G14 B   Sporthal Berckhoven
Sat 06/10/2018 14:00 competitie Fellows Ekeren BBC G14 B 37-77 Basket Malle J14   Sporthal t Venneke
Sun 14/10/2018 14:00 competitie Basket Malle J14 49-40 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A   Sporthal Berckhoven
Sun 21/10/2018 13:00 competitie Basket Malle J14 56-54 Gembo Borgerhout G14 B   Sporthal Berckhoven
Sun 28/10/2018 12:00 beker Basket Malle J14 39-43 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A   Sporthal Berckhoven
Sat 03/11/2018 10:00 competitie Red Vic Wilrijk G14 B 45-78 Basket Malle J14   Sporthal Red Vic
Sat 17/11/2018 10:00 competitie Basket Malle J14 72-45 Fellows Ekeren BBC G14 B   Sporthal Berckhoven
Sun 25/11/2018 17:00 competitie BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 41-53 Basket Malle J14   Sporthal De Zeurt
Sun 13/01/2019 10:00 competitie Maccabi Antwerpen G14 A 94-40 Basket Malle J14   Sporthal Maccabi
Sun 20/01/2019 09:00 competitie Basket Malle J14 35-63 Koninklijke Herentalse BBC G14 A   Sporthal Berckhoven
Sun 27/01/2019 14:00 competitie Basket Malle J14 47-35 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A   Sporthal Berckhoven
Sun 03/02/2019 09:00 competitie Basket Malle J14 76-62 K. Vabco Mol BBC G14 A   Sporthal Berckhoven
Sat 09/02/2019 10:45 competitie BBC Okido Arendonk G14 A 50-39 Basket Malle J14   Okido Sporthal
Sat 23/02/2019 10:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C - Basket Malle J14   Gem. sporthal Klein Willebroek
Sun 03/03/2019 13:00 competitie Basket Malle J14 - BBC Okido Arendonk G14 A   Sporthal Berckhoven
Sun 10/03/2019 13:00 competitie Basket Malle J14 - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 C   Sporthal Berckhoven
Sun 17/03/2019 13:00 competitie Basket Malle J14 - Maccabi Antwerpen G14 A   Sporthal Berckhoven
Sat 27/04/2019 11:30 competitie Koninklijke Herentalse BBC G14 A - Basket Malle J14   Atheneum De Vesten
Sun 28/04/2019 15:00 competitie BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A - Basket Malle J14   Sporthal De Zeurt
source : sportadministratie.be | Basket Malle | wedstrijdkalender