dag datum uur type thuisploeg   bezoekers   locatie
Sat 25/08/2018 00:00 tornooi tornooi - Basket Malle G12A   zuiderkempen
Sat 15/09/2018 12:30 oefen K. Vabco Mol BBC G12 A 62-43 Basket Malle G12A   Sporthal Rozenberginstituut
Sun 23/09/2018 13:00 competitie Basket Malle G12A 38-70 BBC Lyra Nila Nijlen G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 30/09/2018 14:00 beker Basket Malle G12A 87-16 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C   Sporthal Berckhoven
Sun 07/10/2018 11:00 competitie BBC Lyra Nila Nijlen G12 A 59-47 Basket Malle G12A   Gemeentelijke Sporthal Nijlen
Sun 14/10/2018 16:00 competitie Basket Malle G12A 128-14 Wuustwezel BBC G12 A   Sporthal Berckhoven
Sat 20/10/2018 09:00 competitie Bonheiden Basketball G12 A 53-41 Basket Malle G12A   Sporthal Berentrode
Sun 28/10/2018 13:00 beker Basket Malle G12A 88-21 Antwerp Giants G12 B   Sporthal Berckhoven
Sun 04/11/2018 15:00 competitie Basket Malle G12A 100-11 Horticult Kontich Wolves G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 11/11/2018 09:00 competitie BBC Econstruct Geel G12 A 38-99 Basket Malle G12A   Axion
Sat 24/11/2018 11:30 competitie Wuustwezel BBC G12 A 12-139 Basket Malle G12A   Sporthal Wuustwezel
Sun 02/12/2018 09:00 competitie Basket Malle G12A 139-19 BBC Econstruct Geel G12 A   Sporthal Berckhoven
Sat 08/12/2018 16:00 competitie Horticult Kontich Wolves G12 A 12-66 Basket Malle G12A   Sporthal Sint Rita
Sun 16/12/2018 13:00 competitie Basket Malle G12A 47-63 Bonheiden Basketball G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 06/01/2019 13:00 beker Basket Malle G12A 63-59 BC Guco Lier Vzw G12 A   Sporthal Berckhoven
Sat 12/01/2019 13:00 competitie Basket Stabroek G12 A 66-76 Basket Malle G12A   Sporthal Attenhoven
Sun 20/01/2019 13:00 competitie Basket Malle G12A 59-80 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 27/01/2019 12:00 beker Basket Malle G12A 46-68 Bonheiden Basketball G12 A   Sporthal Berckhoven
Sat 02/02/2019 12:30 competitie Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A 23-102 Basket Malle G12A   Sportpark Brasel
Sun 10/02/2019 13:00 competitie Basket Malle G12A 51-47 Gembo Borgerhout G12 A   Sporthal Karel Mintjens
Sun 17/02/2019 13:00 competitie Duffel K.B.B.C. G12 A 32-93 Basket Malle G12A   Sporthal Rooienberg
Sun 24/02/2019 16:00 competitie Basket Malle G12A - Red Vic Wilrijk G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 03/03/2019 09:00 competitie Gembo Borgerhout G12 A - Basket Malle G12A   Sporthal Luysbekelaar
Sat 16/03/2019 13:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G12 A - Basket Malle G12A   Stedelijke Sporthal Winketkaai
Sat 23/03/2019 09:00 competitie K. Vabco Mol BBC G12 A - Basket Malle G12A   Sporthal Rozenberginstituut
Sun 31/03/2019 17:00 competitie Basket Malle G12A - K. Vabco Mol BBC G12 A   Sporthal Berckhoven
Sat 06/04/2019 10:00 competitie Red Vic Wilrijk G12 A - Basket Malle G12A   Sporthal Red Vic
Sat 13/04/2019 14:30 competitie Basket Malle G12A - Duffel K.B.B.C. G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 28/04/2019 15:00 competitie Basket Malle G12A - Basket Stabroek G12 A   Sporthal Berckhoven
source : sportadministratie.be | Basket Malle | wedstrijdkalender