dag datum uur type thuisploeg   bezoekers   locatie
Sun 30/09/2018 09:00 competitie Basket Malle G12B 25-53 Koninklijke Herentalse BBC G12 B   Sporthal Berckhoven
Sun 07/10/2018 12:00 competitie Basket Malle G12B 25-44 BBC Schelle G12 B   Sporthal Berckhoven
Sat 13/10/2018 09:00 competitie BBC Coveco Niel G12 A 71-34 Basket Malle G12B   Gemeentelijke Sporthal Niel
Sun 11/11/2018 13:00 competitie Basket Malle G12B 41-32 Essense Esbac G12 B   Sporthal Berckhoven
Sat 17/11/2018 13:00 competitie BBC Schelle G12 B 40-20 Basket Malle G12B   Sportschuur De Griene
Sun 25/11/2018 13:00 competitie Basket Malle G12B 28-68 BBC Coveco Niel G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 02/12/2018 11:00 competitie Essense Esbac G12 B 39-27 Basket Malle G12B   Sportcomplex Hemelrijk
Sat 15/12/2018 15:30 competitie Koninklijke Herentalse BBC G12 B 33-50 Basket Malle G12B   Atheneum De Vesten
Sat 19/01/2019 10:45 competitie Willibies Antwerpen G12 C 58-38 Basket Malle G12B   Buurtcentrum Cortina
Sun 27/01/2019 10:00 competitie Basket Malle G12B 40-63 Bonheiden Basketball M12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 03/02/2019 13:00 competitie Basket Malle G12B 36-70 BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A   Sporthal Berckhoven
Sat 09/02/2019 14:00 competitie BBC Lyra Nila Nijlen M12 A 64-31 Basket Malle G12B   Gemeentelijke Sporthal Nijlen
Sun 10/02/2019 09:00 competitie Basket Malle G12B 27-52 BBC Lyra Nila Nijlen M12 A   Sporthal Karel Mintjens
Sun 17/02/2019 13:00 competitie Basket Malle G12B 22-76 Basket Willebroek G12 B   Sporthal Berckhoven
Sat 23/02/2019 09:00 competitie BBC Okido Arendonk G12 B 34-29 Basket Malle G12B   Okido Sporthal
Sat 16/03/2019 13:00 competitie Bonheiden Basketball M12 A 42-32 Basket Malle G12B   Sporthal Berentrode
Sun 24/03/2019 12:00 competitie Aartselaar BBC G12 A 59-30 Basket Malle G12B   Sporthal De Twee Ringen
Sun 31/03/2019 13:00 competitie Basket Malle G12B 19-76 Aartselaar BBC G12 A   Sporthal Berckhoven
Sun 07/04/2019 13:00 competitie Basket Malle G12B 69-33 BBC Okido Arendonk G12 B   Sporthal Berckhoven
Sat 13/04/2019 13:00 competitie Basket Willebroek G12 B 52-49 Basket Malle G12B   Sporthal de Schalk
Sun 28/04/2019 13:00 competitie Basket Malle G12B 58-42 Willibies Antwerpen G12 C   Sporthal Berckhoven
Sat 04/05/2019 16:00 competitie BBC Musketiers Vremde Vzw G12 A 91-37 Basket Malle G12B   Sporthal Don Bosco
source : sportadministratie.be | Basket Malle | wedstrijdkalender