datum uur thuisploeg   bezoekers   locatie
05/08/2018 15:00 Oxaco BBC Boechout HSE B 50-48 Heren 2   Sporta-centrum Tongerlo
05/08/2018 15:30 Heren 1 94-107 Oxaco BBC Boechout HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
09/08/2018 20:30 BBC Optima Tessenderlo HSE A 64-56 Heren 2   Sporthal H. Hartinstituut
11/08/2018 13:00 BasKet Tongeren J16 A 27-78 Land Miniemen   Pibo
13/08/2018 20:00 Heren 2 65-57 Stella Artois Leuven Bears HSE C   Stedelijke Sporthal Demervallei
16/08/2018 21:00 Heren 1 77-100 BC Asse-Ternat HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
18/08/2018 14:00 Land Miniemen - Sint-Truiden  
18/08/2018 14:00 Land Miniemen 70-44 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
18/08/2018 19:30 BBC Zulte ID-recruitment HSE A 68-72 Heren 2   Gemeentelijke Sporthal Zulte
19/08/2018 13:00 NBC Alsavin Belgrade - HSE A 75-62 Heren 1   Complexe sportif "José Tyssaen"
20/08/2018 20:30 KBBC Miners Beringen HSE A 63-60 Heren 2   Spectrum College Campus Beringen
21/08/2018 21:00 Hubo Limburg United HSE B 96-53 Heren 1   Gemeentelijke Sporthal Lakerveld
25/08/2018 12:30 Hulshout - Prov Pupillen  
25/08/2018 12:30 Hulshout - Land Pupillen  
25/08/2018 14:30 Hulshout - Prov Pupillen  
25/08/2018 14:30 Hulshout - Land Pupillen  
25/08/2018 20:30 Heren 1 52-87 NBC Alsavin Belgrade - HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
26/08/2018 11:00 Heren 2 56-71 Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
26/08/2018 12:00 Hulshout - Land Miniemen  
26/08/2018 12:30 Bonheiden Basketball G14 A 37-84 Land Pupillen   TC Heiveld hal 3
26/08/2018 14:30 Hulshout - Land Miniemen  
27/08/2018 18:00 Oefen - Land Kadetten  
27/08/2018 20:30 Heren 2 71-64 Clem Scherpenheuvel HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/09/2018 09:00 Basket Betekom G14 A 49-53 Prov Pupillen   Sporthal de Tumkens
01/09/2018 10:00 Land Juniores 75-68 Stella Artois Leuven Bears J21 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/09/2018 12:00 Land Kadetten 64-66 BBC Croonen Lommel J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/09/2018 14:00 Land Miniemen 63-47 Mercurius BBC Berchem J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/09/2018 16:00 Land Pupillen 39-70 Stella Artois Leuven Bears G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/09/2018 16:00 Dames R 93-41 Lubbeek B-Ball-Stars DSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/09/2018 20:00 BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A 92-96 Heren 2   Sporthal "De Zwaluw" Zwevezele
02/09/2018 15:00 Heren 1 85-80 Hubo Limburg United HSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 10:00 Land Juniores 77-49 BasKet Tongeren J21 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 10:00 Benjamins B 23-108 Basket Club Groot Dilbeek G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 12:00 Land Kadetten 39-89 Hubo Limburg United J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 12:00 Benjamins A 80-31 Winston Schoeters Keerbergen Lakers G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 12:30 Dynamo Bertem J18 A 58-40 Prov Kadetten   Gemeentelijke Sporthal Bertem
08/09/2018 14:00 Prov Pupillen 62-31 Basket Groot Zemst G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 14:00 Land Miniemen 82-31 Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 16:00 Land Pupillen 31-77 Hubo Limburg United G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 16:00 Dames 1 63-40 Triton Leuven DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 18:00 Heren 2 62-93 BBC Croonen Lommel HSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/09/2018 20:30 Heren 1 69-81 BasKet Tongeren HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
09/09/2018 12:00 Prov Miniemen 51-56 Toyota Wouters Diest J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
09/09/2018 14:00 Heren 3 90-44 Tigers Halle HSE C   Stedelijke Sporthal Demervallei
14/09/2018 20:30 Stella Artois Leuven Bears J21 B 74-62 Land Juniores   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
14/09/2018 20:45 BBC Falco Gent HSE A 83-62 Heren 1   Sint Janscollege
15/09/2018 12:00 Bavi Vilvoorde J16 B 99-22 Prov Miniemen   Stedelijke Sporthal Vilvoorde
15/09/2018 13:00 BBC Croonen Lommel J18 A 62-60 Land Kadetten   De Souverein Lommel
15/09/2018 15:00 Dino Brussels G12 B 62-40 Benjamins B   Sporthal Emanuel Hiel
15/09/2018 15:45 Mercurius BBC Berchem J16 A 64-73 Land Miniemen   Sporthal Het Rooi
15/09/2018 20:30 KBBC Zolder vzw HSE A 63-65 Heren 2   Sporthal Zolder
16/09/2018 10:30 Stella Artois Leuven Bears G14 A 80-56 Land Pupillen   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
16/09/2018 11:00 BC Machelen-Diegem DSE R 24-97 Dames R   Sporthal Heirbaan Machelen
22/09/2018 10:00 Land Juniores 77-81 Fellows Ekeren BBC J21 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 10:00 Benjamins B 24-76 BBC Alsemberg G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 12:00 Land Kadetten 56-82 Hades BBC Hasselt J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 12:00 Benjamins A 140-10 Stella Artois Leuven Bears G12 D   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 14:00 Prov Pupillen 31-63 Stella Artois Leuven Bears G14 C   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 14:00 Land Miniemen 61-62 Basket Willebroek J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 16:00 Dames 1 41-56 Clem Scherpenheuvel DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 18:00 Heren 2 80-68 Clem Scherpenheuvel HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
22/09/2018 20:30 Heren 1 71-89 BBC Latem - De Pinte HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/09/2018 10:00 Microben A 1-1 L.S.V. Basket Landen G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/09/2018 10:00 Microben B 1-1 Basket Betekom G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/09/2018 12:00 Prov Kadetten 93-41 2B|SAFE Tienen J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/09/2018 14:00 Heren 3 69-60 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/09/2018 14:00 Dames R 90-57 Jets Basket Zaventem DSE R   Stedelijke Sporthal Demervallei
29/09/2018 10:00 Remant Basics Melsele-Beveren J16 A 91-47 Land Miniemen   't wit zand
29/09/2018 11:00 Stella Artois Leuven Bears J21 A 75-46 Land Juniores   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
29/09/2018 14:00 Koninklijke BBC Oostkamp J18 A 80-63 Land Kadetten   De Valkaart
06/10/2018 09:00 2B|SAFE Tienen G10 A 1-1 Microben A   Sportschuur Tienen
06/10/2018 09:00 2B|SAFE Tienen G10 B 1-1 Microben B   Sportschuur Tienen
06/10/2018 12:00 Phantoms RTR Rumst J16 A 75-73 Land Miniemen   Braxhall
06/10/2018 14:00 Hasselt BT G14 A 55-111 Land Pupillen   Stedelijke sportschuur Kuringen
06/10/2018 14:00 L.S.V. Basket Landen J16 A 99-15 Prov Miniemen   Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
06/10/2018 15:30 De Rode Leeuwen G12 A 78-13 Benjamins B   Sporthal Wauterbos
06/10/2018 17:00 Stella Artois Leuven Bears J18 D -20 Prov Kadetten AFOR Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
06/10/2018 17:00 Cosmo Genk BBC J18 A 71-84 Land Kadetten   SportinGenk PARK
06/10/2018 18:00 Merchtem Eagles HSE B 58-55 Heren 3   Tuinbouwschool
06/10/2018 18:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE B 43-39 Dames R   Sporthal Campus Wemmel
06/10/2018 20:00 Lubbeek B-Ball-Stars DSE A 68-52 Dames 1   Sporthal Lubbeek
06/10/2018 20:30 K. Vabco Mol BBC HSE A 79-46 Heren 2   Sporthal Rozenberginstituut
07/10/2018 10:00 Bavi Vilvoorde G14 B 35-57 Prov Pupillen   Stedelijke Sporthal Vilvoorde
07/10/2018 17:00 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J21 A 41-83 Land Juniores   Tuinwijk
07/10/2018 17:30 Stella Artois Leuven Bears HSE B 77-72 Heren 1   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
13/10/2018 10:00 Land Juniores 64-85 Gembo Borgerhout J21 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 10:00 Benjamins B 18-72 BC Grimbergen G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 12:00 Land Kadetten 47-59 BasKet Tongeren J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 12:00 Benjamins A 54-14 BC Asse-Ternat G12 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 14:00 Prov Pupillen 38-64 BC Grimbergen G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 14:00 Land Miniemen 91-56 Gembo Borgerhout J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 16:00 Land Pupillen 73-62 BasKet Tongeren G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 16:00 Dames 1 43-40 Jets Basket Zaventem DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 18:00 Heren 2 58-55 Stevoort BBC HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/10/2018 20:30 Heren 1 94-89 Hasselt BT HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
14/10/2018 10:00 Microben B 1-1 BBC Haacht G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
14/10/2018 12:00 Prov Miniemen 75-36 BC Grimbergen J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
14/10/2018 12:00 Prov Kadetten 80-55 L.S.V. Basket Landen J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
14/10/2018 14:00 Heren 3 58-52 BC Grimbergen HSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
19/10/2018 21:00 BC Belleflamme HSE A 107-49 Heren 1   Salle de l'I.E.S.E.
20/10/2018 09:00 Basket Betekom G10 A 30-25 Microben B   Sporthal de Tumkens
20/10/2018 10:00 Fellows Ekeren BBC J21 A 97-62 Land Juniores   Sporthal t Venneke
20/10/2018 10:00 Benjamins B 25-49 Dino Brussels G12 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
20/10/2018 12:00 Benjamins A 34-66 Bavi Vilvoorde G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
20/10/2018 13:00 Basket Willebroek J16 A 52-59 Land Miniemen   Sporthal de Schalk
20/10/2018 14:00 Prov Pupillen 75-40 Bavi Vilvoorde G14 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
20/10/2018 18:00 Basket Groot Zemst HSE B 62-60 Heren 3   Sporthal Waterleest
20/10/2018 18:15 BC Asse-Ternat DSE R 49-57 Dames R   Sporthal Waalborre
20/10/2018 20:45 BBC Scheldejeugd Temse HSE A 50-71 Heren 2   Sporthal Temsica
21/10/2018 12:00 Prov Miniemen 20-121 Bavi Vilvoorde J16 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
21/10/2018 12:00 L.S.V. Basket Landen G10 A 1-1 Microben A   Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
21/10/2018 12:00 Bavi Vilvoorde G12 A 53-60 Benjamins A   Stedelijke Sporthal Vilvoorde
21/10/2018 15:00 Hades BBC Hasselt J18 A 94-72 Land Kadetten   Kiewit
24/10/2018 20:30 Heren 3 55-65 St.Paulus Opwijk HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
27/10/2018 11:30 BasKet Tongeren J21 A 69-84 Land Juniores   Pibo
27/10/2018 14:30 Dynamo Bertem G10 A 01-01 Microben A   Gemeentelijke Sporthal Bertem
28/10/2018 10:00 Hubo Limburg United G14 A 55-48 Land Pupillen   Alverberg
28/10/2018 11:00 Basket Club Groot Dilbeek G12 A 48-33 Benjamins B   Ten Gaerde
28/10/2018 11:30 Hubo Limburg United J18 A 86-48 Land Kadetten   Sportcentrum Helchteren
28/10/2018 12:00 Koninklijke Sint-Niklase Condors J16 A 43-77 Land Miniemen   Sporthal De Witte Molen
28/10/2018 13:30 BBC Haacht DSE A 60-24 Dames 1   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
03/11/2018 10:00 Land Juniores 98-65 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) J21 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
03/11/2018 10:45 Basket Groot Zemst G14 A 43-63 Prov Pupillen   Sporthal Hofstade Heide
03/11/2018 12:00 Land Kadetten 68-65 Cosmo Genk BBC J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
03/11/2018 14:00 Land Miniemen 79-72 Phantoms RTR Rumst J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
03/11/2018 14:00 Winston Schoeters Keerbergen Lakers G12 A 32-41 Benjamins A   Gemeentelijk Sporthal Keerbergen
03/11/2018 16:00 Land Pupillen 118-32 Hasselt BT G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
03/11/2018 16:00 Dames 1 58-79 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
03/11/2018 18:00 Heren 2 62-64 Soba Antwerpen HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
03/11/2018 20:30 Heren 1 91-84 Bavi Vilvoorde HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
04/11/2018 10:00 Microben A 1-1 2B|SAFE Tienen G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
04/11/2018 10:00 Microben B 1-1 2B|SAFE Tienen G10 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
04/11/2018 12:00 Prov Kadetten 41-64 Dynamo Bertem J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
04/11/2018 14:00 Heren 3 65-86 Bct Overijse HSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
04/11/2018 14:00 Dames R 69-40 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
04/11/2018 15:00 Toyota Wouters Diest J16 A 55-70 Prov Miniemen   KTA Complex Diest
09/11/2018 20:45 BC Guco Lier Vzw HSE B 74-54 Heren 2   Sporthal Sint Gummaruscollege
10/11/2018 10:00 BasKet Tongeren J18 A 85-64 Land Kadetten   Pibo
10/11/2018 10:00 Microben A 1-1 Dynamo Bertem G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
10/11/2018 13:30 Gembo Borgerhout J16 A 50-60 Land Miniemen   Sporthal Luysbekelaar
10/11/2018 14:00 Heren 3 51-82 De Rode Leeuwen HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
10/11/2018 15:00 Stella Artois Leuven Bears G14 C 80-28 Prov Pupillen   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
10/11/2018 18:00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE A 64-43 Dames 1   Sporthal Koningslo
10/11/2018 19:00 BBC Hoeilaart DSE A 20- Dames R BFOR Sporthal Hoeilaart
10/11/2018 20:30 Esneux St.Michel HSE A 75-73 Heren 1   Salle saint-Michel
11/11/2018 09:30 BBC Haacht G10 A 1-1 Microben B   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
11/11/2018 10:00 Gembo Borgerhout J21 A 66-77 Land Juniores   Sporthal Luysbekelaar
11/11/2018 11:00 Stella Artois Leuven Bears G12 D 13-98 Benjamins A   Campus Redingenhof
11/11/2018 13:00 BasKet Tongeren G14 A 65-66 Land Pupillen   Pibo
11/11/2018 13:00 BBC Alsemberg G12 A 64-40 Benjamins B   Campus Redingenhof
11/11/2018 16:00 2B|SAFE Tienen J18 A 67-59 Prov Kadetten   Sportschuur Tienen
17/11/2018 10:00 Benjamins B 24-41 De Rode Leeuwen G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
17/11/2018 13:00 BC Oostende G14 A 93-68 Land Pupillen   De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
17/11/2018 14:00 Prov Pupillen 79-54 Basket Betekom G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
17/11/2018 16:00 Dames 1 40-68 BC Asse-Ternat DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
17/11/2018 16:00 Stella Artois Leuven Bears HSE F 62-64 Heren 3   De wijnpers
17/11/2018 18:00 Heren 2 65-67 Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
17/11/2018 20:30 Heren 1 105-79 Mailleux Comblain Bis HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
18/11/2018 12:00 Prov Miniemen 39-120 L.S.V. Basket Landen J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
18/11/2018 12:00 Prov Kadetten 20-20 Stella Artois Leuven Bears J18 D BFOR Stedelijke Sporthal Demervallei
18/11/2018 14:00 Dames R 91-24 BC Streek Inn Vilvoorde DSE R   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/11/2018 21:00 Ninane Basket Promotio HSE A 100-85 Heren 1   Salle Fredy Winkin
24/11/2018 10:30 BC Grimbergen G12 A 85-49 Benjamins B   Sporthal J. Vertommen
24/11/2018 10:30 BBC Deinze-Nazareth J21 A 69-73 Land Juniores   Palaestra
24/11/2018 12:30 BC Grimbergen G14 A 67-39 Prov Pupillen   Sporthal J. Vertommen
24/11/2018 14:00 L.S.V. Basket Landen J18 A 95-60 Prov Kadetten   Sporthal Landen (stedelijke stadshal)
24/11/2018 14:30 BC Grimbergen J16 A 68-39 Prov Miniemen   Sporthal J. Vertommen
24/11/2018 14:45 Antwerp Giants J16 A 87-66 Land Miniemen   Basketcampus Gasthuishoeve
24/11/2018 14:45 BBC Okido Arendonk J18 A 81-79 Land Kadetten   Okido Sporthal
24/11/2018 15:00 Gembo Borgerhout G14 A 38-81 Land Pupillen   Sporthal Luysbekelaar
25/11/2018 11:30 BC Asse-Ternat G12 B 30-31 Benjamins A   Sportloods Waalborre
25/11/2018 14:00 Heren 3 86-33 Basket Betekom HSE C   Stedelijke Sporthal Demervallei
25/11/2018 14:00 Dames R 49-54 St.Paulus Opwijk DSE R   Stedelijke Sporthal Demervallei
25/11/2018 17:00 Hasselt BT HSE B 59-81 Heren 2   Stedelijke sportschuur Kuringen
01/12/2018 10:00 Land Juniores 71-79 Basket Willebroek J21 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 12:00 Land Kadetten 88-65 Willibies Antwerpen J18 A BFOR Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 14:00 Prov Pupillen 69-41 Zuiderkempen Diamonds G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 14:00 Land Miniemen 40-119 Phantoms Basket Boom J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 16:00 Dames 1 48-44 BC Grimbergen DSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 16:00 BC Opwijk HSE C 56-48 Heren 3   Gemeentelijk Sporthal Opwijk
01/12/2018 16:00 Land Pupillen 66-83 Crelan Okapi Aalstar G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 18:00 Heren 2 75-59 Sobabee Zwijndrecht HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
01/12/2018 20:30 Heren 1 70-78 SFS BCCA Neufchâteau HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
02/12/2018 14:00 Londerzeelse Dunkers DSE A 24-67 Dames R   Sporthal Verma Malderen
08/12/2018 09:00 Stella Artois Leuven Bears G08 A 1-1 Peanuts   Campus Redingenhof
08/12/2018 09:10 Dynamo Bertem G08 A 1-1 Peanuts   Campus Redingenhof
08/12/2018 09:20 Basket Groot Zemst G08 C 1-1 Peanuts   Campus Redingenhof
08/12/2018 09:40 Peanuts 1-1 Lubbeek B-Ball-Stars G08 C   Campus Redingenhof
08/12/2018 09:50 Peanuts 1-1 Basket Groot Zemst G08 A   Campus Redingenhof
08/12/2018 10:00 L.S.V. Basket Landen G08 A 1-1 Peanuts   Campus Redingenhof
08/12/2018 10:00 Benjamins B 18-79 BC Asse-Ternat G12 C   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/12/2018 10:25 BC Grimbergen G08 B 1-1 Peanuts   Campus Redingenhof
08/12/2018 10:45 Peanuts 1-1 BC Grimbergen G08 B   Campus Redingenhof
08/12/2018 10:55 Peanuts 1-1 Lubbeek B-Ball-Stars G08 A   Campus Redingenhof
08/12/2018 11:05 Basket Betekom G08 A 1-1 Peanuts   Campus Redingenhof
08/12/2018 12:00 Benjamins A 52-57 Stella Artois Leuven Bears G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
08/12/2018 12:30 KBBC Bavi Gent J21 A 90-58 Land Juniores   Sporthal Neptunus
08/12/2018 19:15 Casino de Spa B.C. HSE A 73-69 Heren 1   Hall de la Fraineuse
09/12/2018 14:00 Notre Dame Leuven DSE B 48-63 Dames 1   Campus Redingenhof
09/12/2018 14:00 Dames R -20 Merchtem Eagles DSE R AFOR Stedelijke Sporthal Demervallei
09/12/2018 14:00 Heren 3 55-76 2B|SAFE Tienen HSE C   Stedelijke Sporthal Demervallei
09/12/2018 14:30 Gembo Borgerhout HSE B 70-65 Heren 2   Sporthal Luysbekelaar
15/12/2018 09:00 Basket Betekom G08 A 1-1 Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 09:10 Peanuts 1-1 BC Grimbergen G08 B   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 09:20 Peanuts 1-1 BC Machelen-Diegem G08 A   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 09:40 Peanuts - BC Grimbergen G08 A   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 09:40 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 D 1-1 Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 09:50 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 A 1-1 Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:00 Land Juniores 76-52 Basket Sijsele J21 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
15/12/2018 10:00 Dynamo Bertem G08 A 1-1 Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:10 Peanuts - BC Asse-Ternat G08 A   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:25 Peanuts 1-1 BC Asse-Ternat G08 B   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:30 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 C - Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:35 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 B 1-1 Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:40 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club G08 D - Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 10:45 BC Asse-Ternat G08 A 1-1 Peanuts   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 11:05 Peanuts 1-1 BC Asse-Ternat G08 C   Sporthal Campus Wemmel
15/12/2018 16:00 Dames 1 57-52 Merchtem Eagles DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
15/12/2018 18:00 Heren 2 67-64 Horticult Kontich Wolves HSE B   Stedelijke Sporthal Demervallei
15/12/2018 18:30 Dynamo Bertem HSE B 79-64 Heren 3   Gemeentelijke Sporthal Bertem
15/12/2018 20:30 Heren 1 94-88 Point Chaud Sprimont HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
16/12/2018 11:30 BBC Haacht DSE R 53-53 Dames R   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
22/12/2018 10:00 Clem Scherpenheuvel G10 A 1-1 Microben B   Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
22/12/2018 11:15 Tigers Halle J18 A 76-74 Prov Kadetten   Stedelijk Sporthal De Bres
23/12/2018 09:15 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G12 A 61-69 Benjamins B   Sporthal Boortmeerbeek
23/12/2018 12:00 Prov Miniemen 20- Winston Schoeters Keerbergen Lakers J16 A BFOR Stedelijke Sporthal Demervallei
23/12/2018 12:00 Prov Miniemen 81-80 Toyota Wouters Diest J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
23/12/2018 13:00 Crelan Okapi Aalstar G14 A 91-60 Land Pupillen   Forum Aalst
05/01/2019 10:00 Benjamins B 61-23 Basket Club Groot Dilbeek G12 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
05/01/2019 12:00 Land Kadetten 58-55 Bree Basket J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
05/01/2019 13:00 Stella Artois Leuven Bears J18 B 79-38 Prov Kadetten   Stedelijke Sportzaal Wilsele Centrum
05/01/2019 14:00 Land Miniemen 59-87 Bavi Vilvoorde J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
05/01/2019 14:00 Prov Pupillen 97-49 Lubbeek B-Ball-Stars G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
05/01/2019 14:30 BC Grimbergen G12 B 49-37 Benjamins A   Sporthal J. Vertommen
05/01/2019 16:00 Land Pupillen 66-69 Bavi Vilvoorde G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
05/01/2019 16:45 Triton Leuven DSE A 49-78 Dames 1   Campus Redingenhof
05/01/2019 18:30 Tigers Halle HSE C 57-52 Heren 3   Stedelijk Sporthal De Bres
05/01/2019 20:00 BBC Croonen Lommel HSE B 63-58 Heren 2   De Souverein Lommel
06/01/2019 10:00 Microben A 1-1 L.S.V. Basket Landen G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
06/01/2019 12:00 Prov Miniemen 73-43 Basket Club Groot Dilbeek J16 B   Stedelijke Sporthal Demervallei
06/01/2019 17:00 BasKet Tongeren HSE A 76-70 Heren 1   Pibo
12/01/2019 11:00 BBC Poperinge J16 A 43-88 Land Miniemen   Stedelijke Sporthal Poperinge
12/01/2019 11:00 Stella Artois Leuven Bears G10 C 1-1 Microben A   Campus Redingenhof
12/01/2019 12:00 Benjamins A 36-42 BC Grimbergen G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
12/01/2019 12:45 2B|SAFE Tienen G14 A 52-69 Prov Pupillen   Sportschuur Tienen
12/01/2019 13:00 BC Oostende G14 A 73-64 Land Pupillen   De Koninklijke stallingen Stedelijk Sportcentrum
12/01/2019 13:30 Cosmo Genk BBC J18 A 73-73 Land Kadetten   SportinGenk PARK
12/01/2019 16:00 Dames 1 29-62 BBC Haacht DSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
12/01/2019 18:00 Heren 2 63-60 KBBC Zolder vzw HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
12/01/2019 20:30 Heren 1 58-93 BBC Falco Gent HSE A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/01/2019 10:00 Microben B 1-1 BC Machelen-Diegem G10 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/01/2019 11:30 BBC Haacht G12 A 26-19 Benjamins B   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
13/01/2019 12:00 Prov Kadetten 60-61 Merchtem Eagles J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
13/01/2019 13:30 BBC Haacht J16 A 44-59 Prov Miniemen   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
13/01/2019 14:00 Dames R 20- BC Machelen-Diegem DSE R BFOR Stedelijke Sporthal Demervallei
19/01/2019 09:10 Peanuts 1-1 Notre Dame Leuven G08 A   Sportschuur Tienen
19/01/2019 09:30 Peanuts 1-1 Lubbeek B-Ball-Stars G08 C   Sporthal Wauterbos
19/01/2019 09:50 2B|SAFE Tienen G08 B 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 10:00 Benjamins B 41-55 Tigers Halle G12 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
19/01/2019 10:10 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G08 B 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 10:30 Peanuts 1-1 L.S.V. Basket Landen G08 A   Sportschuur Tienen
19/01/2019 10:50 Clem Scherpenheuvel G08 A 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 11:00 Basket Betekom G08 A 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 11:20 2B|SAFE Tienen G08 C 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 11:40 Lubbeek B-Ball-Stars G08 A 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 12:00 Land Kadetten 87-91 Hasselt BT J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
19/01/2019 12:00 Dynamo Bertem G08 A 1-1 Peanuts   Sportschuur Tienen
19/01/2019 12:45 2B|SAFE Tienen G10 A 1-1 Microben B   Sportschuur Tienen
19/01/2019 14:30 Dynamo Bertem G12 A 40-40 Benjamins A   Gemeentelijke Sporthal Bertem
19/01/2019 15:30 BT Holstra Wevelgem-Moorsele J16 A 55-57 Land Miniemen   Evenementenhal De Schelp
19/01/2019 16:00 Land Pupillen 65-80 K-Basketteam Kortrijk G14 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
19/01/2019 18:15 Clem Scherpenheuvel DSE A 73-46 Dames 1   Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
19/01/2019 20:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE B 68-56 Heren 3   Sporthal Campus Wemmel
19/01/2019 20:30 Clem Scherpenheuvel HSE A 60-75 Heren 2   Stedelijke Sporthal Scherpenheuvel
19/01/2019 20:30 BBC Latem - De Pinte HSE A 99-72 Heren 1   OCP
20/01/2019 09:30 BBC Haacht G10 B 1-1 Microben A   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)
20/01/2019 12:00 Prov Miniemen 63-35 Black Devils Vorst J16 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
20/01/2019 12:00 Prov Kadetten 59-51 De Rode Leeuwen J18 A   Stedelijke Sporthal Demervallei
20/01/2019 16:00 Jets Basket Zaventem DSE R 63-53 Dames R   Gemeentelijk Sporthal Zaventem
23/01/2019 20:30 BC Asse-Ternat HSE A 68-81 Heren 1   Sporthal Waalborre