dag datum uur type thuisploeg   bezoekers  
Sun 02/09/2018 16:00 oefen WIZ Basket Leuven HSE A - U21 C  
Sat 08/09/2018 13:00 competitie U21 C - Basket Groot Zemst J21 A  
Sat 15/09/2018 15:00 competitie U21 C - Dino Brussels J21 A  
Sat 22/09/2018 15:00 competitie U21 C - KYD Kortenberg Young Devils J21 A  
Sat 29/09/2018 13:00 competitie KYD Kortenberg Young Devils J21 A - U21 C  
Sun 07/10/2018 11:30 competitie Bct Overijse J21 A - U21 C  
Sat 13/10/2018 19:00 competitie U21 C - Merchtem Eagles J21 A  
Sat 20/10/2018 15:00 competitie Dino Brussels J21 A - U21 C  
Sat 03/11/2018 12:30 competitie Basket Groot Zemst J21 A - U21 C  
Sat 17/11/2018 15:00 competitie U21 C - Bct Overijse J21 A  
Sat 24/11/2018 16:00 competitie Merchtem Eagles J21 A - U21 C  
source : sportadministratie.be | Leuven Bears | wedstrijdkalender