dag datum uur type thuisploeg   bezoekers  
Sat 11/08/2018 20:00 oefen BasKet Tongeren HSE B 84-57 HSE D  
Sun 12/08/2018 13:00 oefen WIZ Basket Leuven HSE A 55-53 HSE D  
Sat 18/08/2018 21:00 oefen Antwerp Giants HSE D - HSE D  
Sat 25/08/2018 17:30 oefen HSE D - Malakoff Frankrijk  
Sat 01/09/2018 19:30 oefen Winston Schoeters Keerbergen Lakers HSE A - HSE D  
Sun 09/09/2018 15:00 competitie HSE D - BC Asse-Ternat HSE C  
Sat 15/09/2018 18:30 competitie 2B|SAFE Tienen HSE B - HSE D  
Sat 22/09/2018 17:00 competitie HSE D - Clem Scherpenheuvel HSE B  
Sat 06/10/2018 20:00 competitie Basket Club Groot Dilbeek HSE A - HSE D  
Sat 13/10/2018 17:00 competitie HSE D - S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE B  
Sat 20/10/2018 20:00 competitie Thor Tervuren HSE A - HSE D  
Sat 03/11/2018 17:00 competitie HSE D - Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A  
Sat 10/11/2018 18:00 competitie Basket Groot Zemst HSE A - HSE D  
Sat 17/11/2018 17:00 competitie HSE D - Black Devils Vorst HSE B  
Sat 24/11/2018 18:30 competitie Toyota Wouters Diest HSE B - HSE D  
Sat 01/12/2018 17:00 competitie HSE D - BC Grimbergen HSE A  
Sun 09/12/2018 14:00 competitie Notre Dame Leuven HSE A - HSE D  
Sat 15/12/2018 17:00 competitie HSE D - Bavi Vilvoorde HSE C  
Sat 05/01/2019 20:30 competitie BC Asse-Ternat HSE C - HSE D  
Sun 13/01/2019 15:00 competitie HSE D - 2B|SAFE Tienen HSE B  
Sat 19/01/2019 16:00 competitie Clem Scherpenheuvel HSE B - HSE D  
Sat 02/02/2019 17:00 competitie HSE D - Basket Club Groot Dilbeek HSE A  
Sat 09/02/2019 18:45 competitie S.K.Eternit Kapelle o/d Bos HSE B - HSE D  
Sat 16/02/2019 17:00 competitie HSE D - Thor Tervuren HSE A  
Sat 23/02/2019 18:00 competitie Strombeek Beavers Wemmel Basket Club HSE A - HSE D  
Sat 02/03/2019 17:00 competitie HSE D - Basket Groot Zemst HSE A  
Sun 10/03/2019 14:00 competitie Black Devils Vorst HSE B - HSE D  
Sat 16/03/2019 17:00 competitie HSE D - Toyota Wouters Diest HSE B  
Sat 30/03/2019 18:30 competitie BC Grimbergen HSE A - HSE D  
Sat 06/04/2019 17:00 competitie HSE D - Notre Dame Leuven HSE A  
Sun 14/04/2019 15:00 competitie Bavi Vilvoorde HSE C - HSE D  
source : sportadministratie.be | Leuven Bears | wedstrijdkalender