dag datum uur type thuisploeg   bezoekers  
Sat 23/09/2017 12:00 competitie Lubbeek B-Ball-Stars G10 A 1-1 U10 B  
Sat 30/09/2017 15:30 competitie Bct Overijse G10 A 1-1 U10 B  
Sat 07/10/2017 11:00 competitie U10 B - Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 A  
Sun 15/10/2017 10:00 competitie Jets Basket Zaventem G10 A - U10 B  
Sat 21/10/2017 11:00 competitie U10 B - Dynamo Bertem G10 A  
Sat 04/11/2017 14:00 competitie Dynamo Bertem G10 A - U10 B  
Sat 11/11/2017 09:00 competitie U10 B - Bct Overijse G10 A  
Sun 19/11/2017 09:15 competitie Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 A - U10 B  
Sat 25/11/2017 11:00 competitie U10 B - Lubbeek B-Ball-Stars G10 A  
Sat 02/12/2017 11:00 competitie U10 B - Jets Basket Zaventem G10 A  
source : sportadministratie.be | Leuven Bears | wedstrijdkalender