dag datum uur type thuisploeg   bezoekers  
Sat 22/09/2018 15:00 competitie Lubbeek B-Ball-Stars G10 C 20- U10 C BFOR
Sat 06/10/2018 11:00 competitie U10 C 1-1 Clem Scherpenheuvel G10 A  
Sat 13/10/2018 17:30 competitie U10 C 1-1 BC Machelen-Diegem G10 A  
Sat 20/10/2018 13:00 competitie U10 C 1-1 Lubbeek B-Ball-Stars G10 C  
Sat 27/10/2018 14:00 competitie Clem Scherpenheuvel G10 A 20- U10 C BFOR
Sun 11/11/2018 11:00 competitie BC Machelen-Diegem G10 A 20- U10 C BFOR
Sat 05/01/2019 15:00 competitie Lubbeek B-Ball-Stars G10 C - U10 C  
Sat 12/01/2019 11:00 competitie U10 C - GSG Aarschot G10 A  
Sat 19/01/2019 09:00 competitie U10 C - Toyota Wouters Diest G10 A  
Sun 03/02/2019 10:00 competitie L.S.V. Basket Landen G10 A - U10 C  
Sat 09/02/2019 11:00 competitie U10 C - BBC Haacht G10 B  
Sat 16/02/2019 09:00 competitie U10 C - Lubbeek B-Ball-Stars G10 C  
Sat 09/03/2019 11:00 competitie Toyota Wouters Diest G10 A - U10 C  
Sat 16/03/2019 11:00 competitie U10 C - L.S.V. Basket Landen G10 A  
Sun 31/03/2019 09:30 competitie BBC Haacht G10 B - U10 C  
Sun 07/04/2019 10:00 competitie GSG Aarschot G10 A - U10 C  
source : sportadministratie.be | Leuven Bears | wedstrijdkalender