dag datum uur type thuisploeg   bezoekers  
Sat 09/09/2017 14:00 competitie BC Foyer Molenbeek M12 A 21-70 U12 C  
Sun 17/09/2017 10:00 competitie Jets Basket Zaventem M12 A 10-67 U12 C  
Sat 23/09/2017 09:00 competitie U12 C 40-53 Notre Dame Leuven M12 A  
Sat 30/09/2017 12:30 competitie BC Grimbergen M12 A 29-61 U12 C  
Sat 14/10/2017 11:00 competitie U12 C 56-39 Everse Dino's G12 B  
Sat 21/10/2017 09:00 competitie U12 C 56-20 Jets Basket Zaventem M12 A  
Sun 29/10/2017 12:00 competitie Notre Dame Leuven M12 A 44-45 U12 C  
Sun 12/11/2017 13:00 competitie U12 C 61-16 BC Grimbergen M12 A  
Sat 18/11/2017 11:00 competitie U12 C 87-38 BC Foyer Molenbeek M12 A  
Sat 02/12/2017 15:00 competitie Everse Dino's G12 B 48-41 U12 C  
source : sportadministratie.be | Leuven Bears | wedstrijdkalender