datum uur thuisploeg   bezoekers  
05/08/2017 18:00 Koninklijke Sint-Niklase Condors HSE B 73-68 Heren C  
06/08/2017 13:00 Aartselaar BBC HSE A 91-64 Heren C  
06/08/2017 15:00 Heren A 62-81 Duffel B.B.C. HSE A  
09/08/2017 20:00 Heren A 64-69 GSG Aarschot HSE A  
10/08/2017 20:00 Heren A 72-48 BBC Scheldejeugd Temse HSE A  
12/08/2017 19:00 Bonheiden Basketball HSE A 59-63 Heren C  
12/08/2017 20:00 Heren B 65-85 Red Vic Wilrijk HSE B  
13/08/2017 16:30 BBC Haacht DSE A 51-87 Heren B  
19/08/2017 10:00 U19-M 54-85 Basket Willebroek M19 A  
19/08/2017 16:30 Dames A 58-47 Lubbeek B-Ball-Stars DSE A  
19/08/2017 19:00 BC Opwijk HSE B 53-53 Heren C  
19/08/2017 20:00 Heren B 51-61 Stella Artois Leuven Bears HSE C  
24/08/2017 20:00 Heren A 68-55 Bavi Vilvoorde HSE B  
26/08/2017 14:00 Dames A 60-47 BC Asse-Ternat DSE A  
26/08/2017 17:00 Record Bank Keerbergen Lakers HSE A 62-69 Heren B  
26/08/2017 20:30 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A 50-63 Heren C  
27/08/2017 14:00 BBC Coveco Niel HSE B 50-72 Heren B  
27/08/2017 15:00 Heren A 92-75 Basket Malle HSE A  
27/08/2017 17:00 Dames B 76-63 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A  
30/08/2017 21:00 BC Asse-Ternat HSE B 74-55 Heren B  
01/09/2017 20:30 BC Guco Lier Vzw HSE B 77-80 Heren A  
02/09/2017 12:00 U14-A 32-50 Fera Bornem Basket G14 A  
02/09/2017 12:00 U19-M 65-59 Aartselaar BBC M19 A  
02/09/2017 14:00 U18-A 75-69 Fera Bornem Basket J18 A  
02/09/2017 14:00 U16-A 53-78 BBC Sint-Katelijne-Waver J16 A  
02/09/2017 16:00 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 46-91 Heren C  
02/09/2017 18:45 Dames A 58-25 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B  
02/09/2017 20:30 BBC Schelle HSE A 58-81 Heren B  
02/09/2017 21:00 Bonheiden Basketball DSE B 81-48 Dames B  
03/09/2017 09:00 BC Machelen-Diegem M16 A 43-45 U16-M  
03/09/2017 13:00 Remant Basics Melsele-Beveren M14 A 29-47 U14-M  
08/09/2017 21:15 Phantoms Basket Boom DSE C 62-51 Dames B  
09/09/2017 12:00 BBC Sint-Katelijne-Waver M19 A 113-40 U19-M  
09/09/2017 13:00 BBC Putte G12 A 71-36 U12-C  
09/09/2017 14:00 Soba Antwerpen G14 B 67-34 U14-A  
09/09/2017 14:00 U16-M 84-22 Antwerp Giants M16 A  
09/09/2017 18:15 BBC Schelle DSE B 58-39 Dames A  
09/09/2017 18:45 Heren C 92-61 Basket Malle HSE B  
09/09/2017 20:45 Heren B 69-48 Essense Esbac HSE A  
10/09/2017 15:00 Heren A 56-57 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A  
16/09/2017 12:00 U14-A 34-64 KBBC T&T D'Vine Turnhout G14 A  
16/09/2017 12:15 BC Guco Lier Vzw G12 B 45-46 U12-B  
16/09/2017 14:00 U18-A 56-70 Antwerp Giants J18 C  
16/09/2017 16:45 Dames B 52-44 Kangoeroes Basket Willebroek DSE C  
16/09/2017 20:00 BC Guco Lier Vzw HSE C 45-62 Heren B  
16/09/2017 20:30 Antwerp Dynamics vzw HSE A 75-84 Heren A  
16/09/2017 20:30 Vriendenhof Walem HSE A 78-62 Heren C  
17/09/2017 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A 53-51 U16-M  
23/09/2017 14:00 U14-M 97-21 Notre Dame Leuven M14 B  
23/09/2017 14:00 Aartselaar BBC M16 A 66-73 U16-M  
23/09/2017 14:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout J18 A 80-54 U18-A  
23/09/2017 14:00 U19-M 61-53 Antwerp Giants M19 A  
23/09/2017 18:15 Phantoms Basket Boom DSE B 58-52 Dames A  
23/09/2017 18:45 Heren C 60-67 Zuiderkempen Diamonds HSE A  
23/09/2017 20:45 Heren B 75-45 K. Vabco Mol BBC HSE B  
24/09/2017 09:30 Kangoeroes Basket Willebroek G14 B 68-41 U14-A  
24/09/2017 17:00 Basket Stabroek HSE A 72-58 Heren A  
29/09/2017 21:00 Phantoms Rupel Basket M19 A 102-54 U19-M  
30/09/2017 11:30 Koninklijke Sint-Niklase Condors M14 A 53-48 U14-M  
30/09/2017 12:00 U14-A 64-43 Gembo Borgerhout G14 B  
30/09/2017 12:00 U16-M 81-20 BBC Putte M16 A  
30/09/2017 14:00 U10-A 1-1 Olicsa Antwerpen G10 A  
30/09/2017 14:15 Sobabee Zwijndrecht J18 A 55-44 U18-A  
30/09/2017 15:00 Antwerp Giants G12 B 72-3 U12-A  
30/09/2017 16:45 BC Guco Lier Vzw G12 A 91-14 U12-C  
30/09/2017 18:00 Olicsa Antwerpen DSE A 80-18 Dames B  
30/09/2017 18:45 Dames A 67-55 Gembo Borgerhout DSE A  
30/09/2017 20:30 Wuustwezel BBC HSE A 48-73 Heren A  
30/09/2017 20:30 Olicsa Antwerpen HSE A 107-77 Heren C  
30/09/2017 21:00 Basket Willebroek HSE B 62-44 Heren B  
01/10/2017 09:00 BBC Schelle G10 B 1-1 U10-B  
07/10/2017 12:00 U19-M 25-115 BBC Sint-Katelijne-Waver M19 A  
07/10/2017 12:00 U16-A 34-75 Gembo Borgerhout J16 B  
07/10/2017 12:30 BC Grimbergen M14 A 47-41 U14-M  
07/10/2017 14:00 Olicsa Antwerpen G10 A 1-1 U10-A  
07/10/2017 14:00 U14-A 40-59 Willibies Antwerpen G14 A  
07/10/2017 14:00 U18-A 76-61 Essense Esbac J18 A  
07/10/2017 15:00 Duffel B.B.C. M16 A 42-47 U16-M  
07/10/2017 16:00 BBC Berlaar HSE A 79-68 Heren B  
07/10/2017 16:45 Dames B 49-45 Oxaco BBC Boechout DSE A  
07/10/2017 18:45 Dames A 48-33 Fellows Ekeren BBC DSE A  
07/10/2017 18:45 Heren C 43-92 Phantoms Basket Boom HSE A  
07/10/2017 20:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE A 67-78 Heren A  
08/10/2017 12:00 U10-B 1-1 BBC Schelle G10 B  
08/10/2017 14:00 U12-A 12-75 Antwerp Giants G12 B  
08/10/2017 14:00 U12-C 18-88 BC Guco Lier Vzw G12 A  
14/10/2017 11:00 Aartselaar BBC M19 A 60-67 U19-M  
14/10/2017 12:00 U10-B 1-1 Kangoeroes Basket Willebroek G10 A  
14/10/2017 12:00 U16-M 64-19 BBC Alsemberg M16 A  
14/10/2017 14:00 U14-M 53-25 Jets Basket Zaventem M14 A  
14/10/2017 14:00 Wuustwezel BBC G12 B 22-36 U12-A  
14/10/2017 15:00 Basket Stabroek J16 A 68-46 U16-A  
14/10/2017 16:00 Red Vic Wilrijk G14 B 46-45 U14-A  
14/10/2017 16:00 U12-B 28-79 Oxaco BBC Boechout G12 B  
14/10/2017 19:00 BBC Putte HSE A 54-65 Heren C  
14/10/2017 19:30 Duffel B.B.C. DSE A 81-46 Dames A  
14/10/2017 20:45 Heren B 60-79 BBC Coveco Niel HSE A  
15/10/2017 09:00 Basket Malle G12 A 65-29 U12-C  
15/10/2017 10:00 Red Vic Wilrijk DSE A 52-27 Dames B  
15/10/2017 11:00 BC Guco Lier Vzw J18 B 69-79 U18-A  
15/10/2017 12:00 U10-A 1-1 Horticult Kontich Wolves G10 A  
15/10/2017 12:00 U08-A 1-1 Antwerp Giants G08 B  
15/10/2017 15:00 Heren A 73-50 BBC Finas Geel HSE B  
21/10/2017 09:00 Kangoeroes Basket Willebroek G10 A 1-1 U10-B  
21/10/2017 09:00 Antwerp Giants G08 B 1-1 U08-A  
21/10/2017 12:00 Fellows Ekeren BBC M16 A 27-88 U16-M  
21/10/2017 12:00 U19-M 38-131 Phantoms Rupel Basket M19 A  
21/10/2017 12:00 U16-A 67-55 Mercurius BBC Berchem J16 B  
21/10/2017 12:00 Oxaco BBC Boechout G12 B 82-34 U12-B  
21/10/2017 14:00 Horticult Kontich Wolves G10 A 1-1 U10-A  
21/10/2017 14:00 U14-A 44-27 Basket Willebroek G14 B  
21/10/2017 14:00 U18-A 82-48 Willibies Antwerpen J18 A  
21/10/2017 16:45 Dames B 41-85 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C  
21/10/2017 18:45 Dames A 62-54 Antwerp Giants DSE B  
21/10/2017 18:45 Heren C 75-88 Bot Schilde HSE A  
21/10/2017 20:00 Jong Edegem BBC HSE A 55-71 Heren B  
22/10/2017 12:00 U12-A 55-5 Wuustwezel BBC G12 B  
22/10/2017 12:00 U12-C 21-53 Basket Malle G12 A  
22/10/2017 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A 68-86 Heren A  
22/10/2017 15:00 Heren B 112-37 Jong Edegem BBC HSE B  
28/10/2017 12:00 U16-A 90-25 KBBC T&T D'Vine Turnhout J16 B  
28/10/2017 16:00 Horticult Kontich Wolves HSE C 95-66 Heren C  
28/10/2017 16:45 Dames B 25-60 Koninklijke Herentalse BBC DSE A  
28/10/2017 18:15 Oxaco BBC Boechout HSE B 62-76 Heren A  
28/10/2017 18:30 Red Vic Wilrijk HSE B 80-62 Heren B  
28/10/2017 18:45 Dames A 66-57 BC Guco Lier Vzw DSE A  
29/10/2017 11:00 Antwerp Giants M19 A 59-62 U19-M  
04/11/2017 13:00 Mercurius BBC Berchem G12 B 11-58 U12-B  
04/11/2017 14:20 Tigers Evergem M19 A 37-58 U19-M  
04/11/2017 16:00 BBC Lyra Nila Nijlen M12 A 36-21 U12-A  
11/11/2017 15:00 Aartselaar BBC G14 B 45-42 U14-A  
11/11/2017 15:00 BBC Putte M16 A 39-84 U16-M  
11/11/2017 16:00 U12-B 44-67 Antwerp Giants G12 A  
11/11/2017 16:45 Antwerp Giants DSE C 67-64 Dames B  
11/11/2017 18:15 BC Guco Lier Vzw HSE D 68-52 Heren C  
11/11/2017 19:00 Aartselaar BBC DSE A 68-57 Dames A  
11/11/2017 20:45 Heren B 74-58 Basket Stabroek HSE B  
12/11/2017 10:00 Jets Basket Zaventem M14 A 25-47 U14-M  
12/11/2017 10:00 Kangoeroes Basket Willebroek G12 B 32-35 U12-A  
12/11/2017 10:30 U08-A 1-1 Bonheiden Basketball G08 A  
12/11/2017 11:45 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C 27-58 U12-C  
12/11/2017 12:00 U10-B 1-1 Fera Bornem Basket G10 A  
12/11/2017 12:00 U10-A 1-1 Red Vic Wilrijk G10 A  
12/11/2017 15:00 Heren A 80-62 Horticult Kontich Wolves HSE B  
18/11/2017 09:30 Fera Bornem Basket G10 A 1-1 U10-B  
18/11/2017 10:00 Red Vic Wilrijk G10 A 1-1 U10-A  
18/11/2017 10:00 U16-M 90-19 Fellows Ekeren BBC M16 A  
18/11/2017 12:00 U14-A 35-73 Bonheiden Basketball G14 A  
18/11/2017 12:00 U12-A 28-21 Kangoeroes Basket Willebroek G12 B  
18/11/2017 13:00 Bonheiden Basketball G08 A 1-1 U08-A  
18/11/2017 14:00 U14-M 62-45 BC Grimbergen M14 A  
18/11/2017 14:00 U18-A 59-62 Bonheiden Basketball J18 A  
18/11/2017 16:45 Dames B 57-64 Basket Willebroek DSE D  
18/11/2017 18:45 Dames A 53-65 Basket Willebroek DSE C  
19/11/2017 10:00 Spartacus SCK Antwerpen HSE A 78-52 Heren B  
19/11/2017 12:00 U12-C 67-38 BC Cobras Schoten-Brasschaat G12 C  
19/11/2017 13:00 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B 82-56 Heren C  
19/11/2017 14:30 Blue Cats Ieper M19 A 99-45 U19-M  
19/11/2017 15:00 Heren A 86-65 BBC Okido Arendonk HSE A  
19/11/2017 15:00 Antwerp Giants G12 A 77-26 U12-B  
24/11/2017 20:30 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B 75-49 Dames A  
25/11/2017 12:00 U10-B 1-1 BBC Coveco Niel G10 A  
25/11/2017 12:00 U16-M 71-29 BC Machelen-Diegem M16 A  
25/11/2017 12:15 BBC Olympia Denderleeuw M19 A 76-56 U19-M  
25/11/2017 14:00 U14-M 50-28 Remant Basics Melsele-Beveren M14 A  
25/11/2017 14:00 U12-B 50-74 Gembo Borgerhout G12 A  
25/11/2017 14:30 K. Vabco Mol BBC J16 B 44-49 U16-A  
25/11/2017 16:00 U12-A 49-55 KBBC T&T D'Vine Turnhout G12 A  
25/11/2017 18:30 Mercurius BBC Berchem DSE B 63-31 Dames B  
25/11/2017 18:45 Heren C 72-79 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE B  
25/11/2017 21:00 Mercurius BBC Berchem HSE A 59-63 Heren B  
26/11/2017 12:00 U10-A 1-1 Gembo Borgerhout G10 A  
26/11/2017 12:00 U08-A 1-1 BC Guco Lier Vzw G08 B  
26/11/2017 15:00 Heren A 71-68 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A  
02/12/2017 00:00 Phantoms Basket Boom J18 A -20 U18-A AFOR
02/12/2017 12:00 Red Vic Wilrijk G14 B 57-44 U14-A  
02/12/2017 14:00 U19-M 54-61 Phantoms Basket Boom M19 A  
02/12/2017 15:00 Duffel B.B.C. G12 A 44-36 U12-B  
03/12/2017 11:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat DSE C 48-76 Dames A  
03/12/2017 12:00 U10-B 1-1 Willibies Antwerpen G10 A  
03/12/2017 12:00 U10-A 1-1 Phantoms Basket Boom G10 A  
03/12/2017 14:00 U12-C 75-6 BBC Schelle G12 B  
03/12/2017 14:00 U12-A 32-61 Bonheiden Basketball G12 C  
03/12/2017 16:00 BBC Coveco Niel HSE A 42-65 Heren B  
03/12/2017 16:00 U12-B 20- Essense Esbac G12 A BFOR
03/12/2017 17:00 Antwerp Giants DSE C 63-47 Dames B  
09/12/2017 10:30 BC Guco Lier Vzw G08 B 1-1 U08-A  
09/12/2017 12:00 Gembo Borgerhout G10 A 1-1 U10-A  
09/12/2017 14:00 U12-C 44-54 BBC Putte G12 A  
09/12/2017 15:00 BBC Coveco Niel G10 A 1-1 U10-B  
09/12/2017 15:30 Gembo Borgerhout G12 A 69-58 U12-B  
09/12/2017 16:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE B 88-70 Heren C  
09/12/2017 16:45 Dames B 40-66 Mercurius BBC Berchem DSE B  
09/12/2017 18:45 Dames A 44-94 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B  
09/12/2017 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 86-59 Heren A  
09/12/2017 20:45 Heren B 62-57 Mercurius BBC Berchem HSE A  
10/12/2017 13:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout G12 A - U12-A  
16/12/2017 10:45 Willibies Antwerpen G10 A 1-1 U10-B  
16/12/2017 14:00 BBC Schelle G12 B 29-60 U12-C  
16/12/2017 14:00 U12-B 38-43 Duffel B.B.C. G12 A  
16/12/2017 15:00 Bonheiden Basketball G12 C 67-39 U12-A  
16/12/2017 16:30 Phantoms Basket Boom G10 A 1-1 U10-A  
16/12/2017 18:15 BBC Lyra Nila Nijlen DSE B 59-49 Dames A  
16/12/2017 18:45 Heren C 56-61 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B  
16/12/2017 20:45 Heren B 86-69 BBC Okido Arendonk HSE B  
17/12/2017 14:30 BBC Schelle DSE C 53-55 Dames B  
17/12/2017 15:00 Heren A 98-80 Koninklijke Herentalse BBC HSE A  
06/01/2018 09:30 Fera Bornem Basket J18 A 62-70 U18-A  
06/01/2018 11:15 Fera Bornem Basket G14 A 48-31 U14-A  
06/01/2018 12:00 U19-M 59-87 Blue Cats Ieper M19 A  
06/01/2018 15:00 Antwerp Giants M16 A 36-65 U16-M  
06/01/2018 16:45 Dames B 53-49 BBC Schelle DSE C  
06/01/2018 18:45 Dames A 53-37 BBC Lyra Nila Nijlen DSE B  
06/01/2018 18:45 BBC Okido Arendonk HSE B 49-76 Heren B  
06/01/2018 20:45 Koninklijke Herentalse BBC HSE A 57-82 Heren A  
07/01/2018 12:00 U12-B 70-56 Red Vic Wilrijk G12 A  
07/01/2018 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B 71-46 Heren C  
07/01/2018 15:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A 71-55 Dames A  
13/01/2018 09:00 Zuiderkempen Diamonds G12 A 12-109 U12-A  
13/01/2018 10:00 U16-M 45-41 BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A  
13/01/2018 12:00 U14-A 43-56 Soba Antwerpen G14 B  
13/01/2018 18:45 Heren C 65-62 Horticult Kontich Wolves HSE C  
13/01/2018 20:30 BC Guco Lier Vzw DSE A 72-67 Dames A  
13/01/2018 20:30 Koninklijke Herentalse BBC DSE A 20- Dames B  
13/01/2018 20:45 Heren B 59-63 Red Vic Wilrijk HSE B  
14/01/2018 13:15 BBC Deinze-Nazareth M19 A 81-84 U19-M  
14/01/2018 15:00 Heren A 79-72 Oxaco BBC Boechout HSE B  
20/01/2018 09:30 Fera Bornem Basket G10 B 1-1 U10-B  
20/01/2018 10:00 U16-M 49-51 Aartselaar BBC M16 A  
20/01/2018 12:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout J16 B 23-79 U16-A  
20/01/2018 12:00 U19-M 62-91 Phantoms Basket Boom M19 A  
20/01/2018 16:45 Antwerp Giants J18 C 63-56 U18-A  
20/01/2018 18:45 Heren C 67-53 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B  
20/01/2018 20:45 Heren B 92-54 BBC Schelle HSE A  
21/01/2018 13:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B 44-60 Dames A  
21/01/2018 13:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout G14 A 85-31 U14-A  
21/01/2018 13:00 BBC Okido Arendonk HSE A 79-53 Heren B  
21/01/2018 14:00 Notre Dame Leuven M14 B 30-84 U14-M  
21/01/2018 15:00 Heren A 71-89 BC Guco Lier Vzw HSE B  
27/01/2018 09:00 Mercurius BBC Berchem G08 A 1-1 U08-A  
27/01/2018 09:00 Basket Willebroek G08 B 1-1 U08-B  
27/01/2018 13:00 BBC Berlaar G12 A 19-80 U12-B  
27/01/2018 16:00 BBC Lyra Nila Nijlen J18 A 52-38 U18-A  
27/01/2018 17:00 Bonheiden Basketball G10 A 1-1 U10-A  
27/01/2018 18:45 Heren C 66-62 Olicsa Antwerpen HSE A  
27/01/2018 20:45 Heren B 67-89 Basket Willebroek HSE B  
28/01/2018 12:00 Gembo Borgerhout DSE A 76-64 Dames A  
28/01/2018 12:00 U12-C 55-51 Phantoms Basket Boom G12 C  
28/01/2018 15:00 Heren A 92-54 Wuustwezel BBC HSE A  
03/02/2018 10:00 B.C. Blue Stars Brugge M19 A 68-70 U19-M  
03/02/2018 10:00 Phantoms Basket Boom G12 C 69-30 U12-C  
03/02/2018 12:00 U14-A 52-37 Kangoeroes Basket Willebroek G14 B  
03/02/2018 12:00 U10-A 1-1 Bonheiden Basketball G10 A  
03/02/2018 14:00 U18-A 62-81 KBBC T&T D'Vine Turnhout J18 A  
03/02/2018 14:00 U12-A 38-60 Zuiderkempen Diamonds G12 A  
03/02/2018 16:45 Dames B 73-44 Phantoms Basket Boom DSE C  
03/02/2018 18:45 Dames A 57-73 BBC Schelle DSE B  
03/02/2018 20:30 Essense Esbac HSE A 61-82 Heren B  
03/02/2018 21:00 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A 75-86 Heren A  
04/02/2018 12:00 U10-B 1-1 Fera Bornem Basket G10 B  
04/02/2018 12:00 U08-B 1-1 Basket Willebroek G08 B  
04/02/2018 14:00 U08-A 1-1 Mercurius BBC Berchem G08 A  
04/02/2018 14:00 U12-B 95-17 BBC Berlaar G12 A  
04/02/2018 17:00 Basket Malle HSE B 52-56 Heren C  
10/02/2018 21:00 Bonheiden Basketball DSE A 65-57 Dames A  
11/02/2018 15:00 Heren A 98-56 Antwerp Dynamics vzw HSE A  
17/02/2018 10:00 BBC Schelle G10 A 1-1 U10-B  
17/02/2018 12:00 U19-M 75-49 Notre Dame Leuven M19 A  
17/02/2018 14:00 U14-M 49-33 Koninklijke Sint-Niklase Condors M14 A  
17/02/2018 16:00 BBC Alsemberg M16 A -20 U16-M AFOR
17/02/2018 16:45 Dames B 63-39 Duffel B.B.C. DSE B  
17/02/2018 18:00 Horticult Kontich Wolves HSE B 75-62 Heren A  
17/02/2018 18:45 Dames A 59-67 Aartselaar BBC DSE A  
17/02/2018 21:00 Zuiderkempen Diamonds HSE A 83-56 Heren C  
24/02/2018 09:45 Horticult Kontich Wolves G08 A 1-1 U08-A  
24/02/2018 10:00 U16-M 61-27 Duffel B.B.C. M16 A  
24/02/2018 10:00 U16-A 60-42 Basket Stabroek J16 A  
24/02/2018 12:00 U14-A 80-37 Red Vic Wilrijk G14 B  
24/02/2018 12:00 U12-C 80-37 Willibies Antwerpen G12 B  
24/02/2018 13:00 BBC Sint-Katelijne-Waver G12 A 34-53 U12-B  
24/02/2018 14:00 U18-A 74-51 BC Guco Lier Vzw J18 B  
24/02/2018 14:00 Horticult Kontich Wolves G10 A 1-1 U10-A  
24/02/2018 14:00 BBC Schelle G12 B 39-42 U12-A  
24/02/2018 16:45 Dames B 26-76 Bonheiden Basketball DSE B  
24/02/2018 20:30 Fellows Ekeren BBC DSE A 72-68 Dames A  
25/02/2018 09:00 Telstar B.B.C. Mechelen G10 A 1-1 U10-B  
25/02/2018 09:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G08 A 1-1 U08-B  
25/02/2018 11:00 Phantoms Basket Boom G12 B 29-60 U12-B