« » januari 2018
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
01
02
03
04
05
06
  • 09:30
    Fera Bornem Basket J18 A - U18-A
  • 11:15
    Fera Bornem Basket G14 A - U14-A
  • 12:00
    U19-M - Blue Cats Ieper M19 A
  • 15:00
    Antwerp Giants M16 A - U16-M
  • 16:45
    Dames B - BBC Schelle DSE C
  • 18:45
    Dames A - BBC Lyra Nila Nijlen DSE B
  • 18:45
    BBC Okido Arendonk HSE B - Heren B
  • 20:45
    Koninklijke Herentalse BBC HSE A - Heren A
07
  • 12:00
    U12-A - Red Vic Wilrijk G12 A
  • 13:00
    BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B - Heren C
  • 15:00
    KBBC T&T D'Vine Turnhout DSE A - Dames A
08
09
10
11
12
13
  • 09:00
    Zuiderkempen Diamonds G12 A - U12-A
  • 10:00
    U16-M - BC Cobras Schoten-Brasschaat M16 A
  • 12:00
    U14-A - Soba Antwerpen G14 B
  • 18:45
    Heren C - Horticult Kontich Wolves HSE C
  • 20:30
    BC Guco Lier Vzw DSE A - Dames A
  • 20:30
    Koninklijke Herentalse BBC DSE A - Dames B
  • 20:45
    Heren B - Red Vic Wilrijk HSE B
14
  • 13:15
    BBC Deinze-Nazareth M19 A - U19-M
  • 15:00
    Heren A - Oxaco BBC Boechout HSE B
15
16
vandaag
18
19
20
  • 09:30
    Fera Bornem Basket G10 B - U10-B
  • 10:00
    U16-M - Aartselaar BBC M16 A
  • 12:00
    KBBC T&T D'Vine Turnhout J16 B - U16-A
  • 12:00
    U19-M - Phantoms Basket Boom M19 A
  • 16:45
    Antwerp Giants J18 C - U18-A
  • 18:45
    Heren C - BBC Lyra Nila Nijlen HSE B
  • 20:45
    Heren B - BBC Schelle HSE A
21
  • 13:00
    Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B - Dames A
  • 13:00
    KBBC T&T D'Vine Turnhout G14 A - U14-A
  • 13:00
    BBC Okido Arendonk HSE A - Heren B
  • 14:00
    Notre Dame Leuven M14 B - U14-M
  • 15:00
    Heren A - BC Guco Lier Vzw HSE B
22
23
24
25
26
27
  • 09:00
    Mercurius BBC Berchem G08 A - U08-A
  • 09:00
    Basket Willebroek G08 B - U08-B
  • 13:00
    BBC Berlaar G12 A - U12-B
  • 16:00
    BBC Lyra Nila Nijlen J18 A - U18-A
  • 17:00
    Bonheiden Basketball G10 A - U10-A
  • 18:45
    Heren C - Olicsa Antwerpen HSE A
  • 20:45
    Heren B - Basket Willebroek HSE B
28
  • 12:00
    Gembo Borgerhout DSE A - Dames A
  • 12:00
    U12-M - Phantoms Basket Boom G12 C
  • 15:00
    Heren A - Wuustwezel BBC HSE A
29
30
31
01
02
03
  • 10:00
    B.C. Blue Stars Brugge M19 A - U19-M
  • 10:00
    Phantoms Basket Boom G12 C - U12-M
  • 12:00
    U14-A - Kangoeroes Basket Willebroek G14 B
  • 12:00
    U10-A - Bonheiden Basketball G10 A
  • 14:00
    U18-A - KBBC T&T D'Vine Turnhout J18 A
  • 14:00
    U12-A - Zuiderkempen Diamonds G12 A
  • 16:45
    Dames B - Phantoms Basket Boom DSE C
  • 18:45
    Dames A - BBC Schelle DSE B
  • 20:30
    Essense Esbac HSE A - Heren B
  • 21:00
    BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE A - Heren A
04
  • 12:00
    U10-B - Fera Bornem Basket G10 B
  • 12:00
    U08-B - Basket Willebroek G08 B
  • 14:00
    U12-B - BBC Berlaar G12 A
  • 14:00
    U08-A - Mercurius BBC Berchem G08 A
  • 17:00
    Basket Malle HSE B - Heren C