datum uur type thuisploeg   bezoekers  
11/08/18 20:00 oefen seniors 2de prov. 54-64 Aartselaar BBC HSE A  
12/08/18 11:30 oefen BBC Schelle J21 A 57-44 seniors 4de prov.  
22/08/18 20:00 oefen seniors 2de prov. - Horticult Kontich Wolves HSE C  
25/08/18 16:00 oefen seniors 4de prov. - BBC Glory Bazel HSE A  
25/08/18 18:00 oefen seniors 3de prov. - BBC Lyra Nila Nijlen HSE B  
25/08/18 20:00 oefen seniors 2de prov. - BBC Lyra Nila Nijlen HSE A  
26/08/18 17:00 oefen BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C - seniors 3de prov.  
29/08/18 20:00 oefen seniors 2de prov. - Soba Antwerpen HSE A  
01/09/18 20:00 oefen seniors 2de prov. - Bot Schilde HSE A  
02/09/18 15:00 oefen Basket Malle HSE C - seniors 3de prov.  
08/09/18 09:30 competitie juniors U21 - Antwerp Giants J21 C  
08/09/18 13:30 competitie pupillen U14 - Mercurius BBC Berchem G14 C  
08/09/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - Geranimo Bornem Basket HSE B  
09/09/18 14:30 competitie seniors 4de prov. - St.Amandse BBC HSE B  
09/09/18 16:30 competitie seniors 2de prov. - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen HSE C  
15/09/18 10:00 competitie Olicsa Antwerpen J21 A - juniors U21  
15/09/18 10:00 oefen benjamins U12 - Fellows Ekeren BBC G12 A  
15/09/18 15:00 competitie Zuiderkempen Diamonds HSE D - seniors 4de prov.  
15/09/18 18:30 competitie Vriendenhof Walem HSE B - seniors 3de prov.  
16/09/18 16:00 competitie BBC Coveco Niel HSE A - seniors 2de prov.  
22/09/18 09:30 competitie juniors U21 - Nieuw Brabo Antwerpen J21 A  
22/09/18 16:00 competitie seniors 4de prov. - BC Rumst HSE A  
22/09/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - Gembo Borgerhout HSE D  
22/09/18 20:00 competitie seniors 2de prov. - K. Vabco Mol BBC HSE B  
29/09/18 09:00 competitie microben U10 - Fellows Ekeren BBC G10 B  
29/09/18 09:00 competitie prémicroben U8 - Aartselaar BBC G08 A  
29/09/18 13:00 beker Zuiderkempen Diamonds J21 A - juniors U21  
29/09/18 18:00 beker KBBC T&T Turnhout HSE E - seniors 2de prov.  
29/09/18 18:00 beker Horticult Kontich Wolves HSE C - seniors 3de prov.  
29/09/18 18:00 beker BBC Schelle HSE B - seniors 4de prov.  
06/10/18 09:30 competitie juniors U21 - Gembo Borgerhout J21 B  
06/10/18 11:30 competitie benjamins U12 - Horticult Kontich Wolves G12 A  
06/10/18 13:30 competitie pupillen U14 - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 D  
06/10/18 18:30 competitie Red Vic Wilrijk HSE C - seniors 4de prov.  
06/10/18 19:00 competitie Basket Stabroek HSE A - seniors 2de prov.  
07/10/18 15:30 competitie microben U10 - BBC Sint-Katelijne-Waver G10 A  
07/10/18 17:30 competitie BBC Okido Arendonk HSE C - seniors 3de prov.  
13/10/18 12:15 competitie Willibies Antwerpen G14 B - pupillen U14  
13/10/18 12:30 competitie Sobabee Zwijndrecht J21 A - juniors U21  
13/10/18 16:00 competitie seniors 4de prov. - Phantoms Basket Boom HSE D  
13/10/18 16:00 competitie Fellows Ekeren BBC G10 B - microben U10  
13/10/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - Phantoms Basket Boom HSE C  
13/10/18 20:00 competitie seniors 2de prov. - Fellows Ekeren BBC HSE C  
14/10/18 12:00 competitie Aartselaar BBC G08 A - prémicroben U8  
14/10/18 16:00 competitie Basket Malle G12 A - benjamins U12  
20/10/18 10:00 competitie BBC Econstruct Geel G12 A - benjamins U12  
20/10/18 15:45 competitie Mercurius BBC Berchem G14 C - pupillen U14  
20/10/18 16:00 competitie Horticult Kontich Wolves HSE D - seniors 4de prov.  
20/10/18 19:00 competitie Bonheiden Basketball HSE A - seniors 2de prov.  
20/10/18 20:00 competitie Klein-Brabant Basket HSE A - seniors 3de prov.  
21/10/18 09:00 competitie Phantoms Basket Boom G10 B - microben U10  
21/10/18 09:00 competitie Antwerp Giants J21 C - juniors U21  
21/10/18 09:00 competitie Phantoms Basket Boom G08 B - prémicroben U8  
27/10/18 00:00 beker winnaar BANG12VR 08 - benjamins U12  
27/10/18 00:00 beker pupillen U14 - BBC Musketiers Vremde Vzw G14 A  
27/10/18 09:00 competitie prémicroben U8 - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G08 D  
03/11/18 09:30 competitie juniors U21 - Olicsa Antwerpen J21 A  
03/11/18 11:30 competitie benjamins U12 - Bonheiden Basketball G12 A  
03/11/18 16:00 competitie seniors 4de prov. - Mercurius BBC Berchem HSE C  
03/11/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - Basket Stabroek HSE C  
03/11/18 20:00 competitie seniors 2de prov. - BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B  
04/11/18 15:30 competitie microben U10 - BBC Lyra Nila Nijlen G10 B  
10/11/18 09:00 competitie microben U10 - Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 C  
10/11/18 09:00 competitie prémicroben U8 - Willibies Antwerpen G08 A  
10/11/18 13:00 competitie benjamins U12 - BBC Lyra Nila Nijlen G12 A  
10/11/18 13:00 competitie Nieuw Brabo Antwerpen J21 A - juniors U21  
10/11/18 16:00 competitie seniors 4de prov. - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B  
10/11/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A  
10/11/18 20:00 competitie seniors 2de prov. - Oxaco BBC Boechout HSE C  
17/11/18 11:30 competitie Gembo Borgerhout J21 B - juniors U21  
17/11/18 14:00 competitie Horticult Kontich Wolves G12 A - benjamins U12  
17/11/18 15:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G14 D - pupillen U14  
17/11/18 18:00 competitie Antwerp Giants HSE C - seniors 2de prov.  
17/11/18 18:15 competitie Telstar B.B.C. Mechelen HSE C - seniors 4de prov.  
18/11/18 10:00 competitie BBC Sint-Katelijne-Waver G10 A - microben U10  
18/11/18 11:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G08 D - prémicroben U8  
24/11/18 09:30 competitie juniors U21 - Sobabee Zwijndrecht J21 A  
24/11/18 11:30 competitie benjamins U12 - Basket Malle G12 A  
24/11/18 13:30 competitie pupillen U14 - Willibies Antwerpen G14 B  
24/11/18 16:00 competitie seniors 4de prov. - Nieuw Brabo Antwerpen HSE C  
24/11/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - Aartselaar BBC HSE C  
24/11/18 20:00 competitie seniors 2de prov. - BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A  
01/12/18 11:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen G10 C - microben U10  
01/12/18 11:30 competitie BBC Lyra Nila Nijlen G12 A - benjamins U12  
01/12/18 14:00 competitie Willibies Antwerpen G08 A - prémicroben U8  
01/12/18 20:30 competitie Basket Willebroek HSE D - seniors 3de prov.  
01/12/18 21:00 competitie Aartselaar BBC HSE A - seniors 2de prov.  
08/12/18 13:00 competitie BBC Lyra Nila Nijlen G10 B - microben U10  
08/12/18 16:00 competitie seniors 4de prov. - KBBC T&T Turnhout HSE E  
08/12/18 17:00 competitie Bonheiden Basketball G12 A - benjamins U12  
08/12/18 18:00 competitie seniors 3de prov. - BBC Schelle HSE A  
08/12/18 20:00 competitie seniors 2de prov. - Nieuw Brabo Antwerpen HSE B  
15/12/18 09:00 competitie microben U10 - Phantoms Basket Boom G10 B  
15/12/18 09:00 competitie prémicroben U8 - Phantoms Basket Boom G08 B  
15/12/18 13:00 competitie benjamins U12 - BBC Econstruct Geel G12 A  
15/12/18 18:00 competitie KBBC T&T Turnhout HSE B - seniors 2de prov.  
15/12/18 18:00 competitie Fellows Ekeren BBC HSE E - seniors 3de prov.  
15/12/18 18:30 competitie Essense Esbac HSE B - seniors 4de prov.  
22/12/18 18:30 competitie Sobabee Zwijndrecht HSE B - seniors 3de prov.  
05/01/19 17:00 competitie St.Amandse BBC HSE B - seniors 4de prov.  
05/01/19 18:30 competitie Geranimo Bornem Basket HSE B - seniors 3de prov.  
05/01/19 21:00 competitie Kangoeroes Pitzemburg Mechelen HSE C - seniors 2de prov.  
12/01/19 16:00 competitie seniors 4de prov. - Zuiderkempen Diamonds HSE D  
12/01/19 18:00 competitie seniors 3de prov. - Vriendenhof Walem HSE B  
12/01/19 20:00 competitie seniors 2de prov. - BBC Coveco Niel HSE A  
19/01/19 18:00 competitie Gembo Borgerhout HSE D - seniors 3de prov.  
19/01/19 18:30 competitie K. Vabco Mol BBC HSE B - seniors 2de prov.  
20/01/19 15:30 competitie BC Rumst HSE A - seniors 4de prov.  
02/02/19 16:00 competitie seniors 4de prov. - Red Vic Wilrijk HSE C  
02/02/19 18:00 competitie seniors 3de prov. - BBC Okido Arendonk HSE C  
02/02/19 20:00 competitie seniors 2de prov. - Basket Stabroek HSE A  
09/02/19 16:00 competitie Fellows Ekeren BBC HSE C - seniors 2de prov.  
09/02/19 16:00 competitie Phantoms Basket Boom HSE D - seniors 4de prov.  
09/02/19 18:00 competitie Phantoms Basket Boom HSE C - seniors 3de prov.  
16/02/19 16:00 competitie seniors 4de prov. - Horticult Kontich Wolves HSE D  
16/02/19 18:00 competitie seniors 3de prov. - Klein-Brabant Basket HSE A  
16/02/19 20:00 competitie seniors 2de prov. - Bonheiden Basketball HSE A  
23/02/19 18:30 competitie BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B - seniors 2de prov.  
23/02/19 20:15 competitie Mercurius BBC Berchem HSE C - seniors 4de prov.  
23/02/19 21:00 competitie Basket Stabroek HSE C - seniors 3de prov.  
02/03/19 16:30 competitie Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B - seniors 4de prov.  
02/03/19 21:00 competitie Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A - seniors 3de prov.  
03/03/19 14:00 competitie Oxaco BBC Boechout HSE C - seniors 2de prov.  
09/03/19 16:00 competitie seniors 4de prov. - Telstar B.B.C. Mechelen HSE C  
09/03/19 18:00 competitie seniors 3de prov. - Sobabee Zwijndrecht HSE B  
09/03/19 20:00 competitie seniors 2de prov. - Antwerp Giants HSE C  
16/03/19 17:00 competitie Aartselaar BBC HSE C - seniors 3de prov.  
17/03/19 13:00 competitie BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A - seniors 2de prov.  
17/03/19 13:00 competitie Nieuw Brabo Antwerpen HSE C - seniors 4de prov.  
30/03/19 18:00 competitie seniors 3de prov. - Basket Willebroek HSE D  
30/03/19 20:00 competitie seniors 2de prov. - Aartselaar BBC HSE A  
06/04/19 16:00 competitie KBBC T&T Turnhout HSE E - seniors 4de prov.  
06/04/19 18:30 competitie Nieuw Brabo Antwerpen HSE B - seniors 2de prov.  
06/04/19 19:30 competitie BBC Schelle HSE A - seniors 3de prov.  
13/04/19 16:00 competitie seniors 4de prov. - Essense Esbac HSE B  
13/04/19 18:00 competitie seniors 3de prov. - Fellows Ekeren BBC HSE E  
13/04/19 20:00 competitie seniors 2de prov. - KBBC T&T Turnhout HSE B  
source : sportadministratie.be | Wuustwezel BBC | wedstrijdkalender