datum uur thuisploeg   bezoekers  
05/08/2017 20:00 Heren HSE A 87-52 Horticult Kontich Wolves HSE A  
06/08/2017 11:00 Heren HSE B 68-50 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A  
06/08/2017 14:30 Heren HSE A 93-58 BasKet Tongeren HSE A  
10/08/2017 20:30 Heren HSE B 57-46 BC Opwijk HSE A  
12/08/2017 10:00 Oxaco BBC Boechout J16 A 72-61 J16 Miniemen A  
12/08/2017 20:00 Basket Sijsele HSE A 65-73 Heren HSE A  
14/08/2017 20:00 Heren HSE A 73-62 Basket Sijsele HSE A  
17/08/2017 20:30 BBC Helios Ford Zottegem HSE A 78-67 Heren HSE B  
19/08/2017 19:00 BBC Glory Bazel DSE A -20 Dames DSE A  
19/08/2017 20:30 BBC Houtem HSE A 80-68 Heren HSE B  
20/08/2017 11:00 Dames DSE A 60-42 Red Vic Wilrijk DSE A  
20/08/2017 16:30 Merchtem Eagles M19 A 0-20 U19 Meisjes BFOR
23/08/2017 20:15 BC Grimbergen DSE A 54-43 Dames DSE A  
23/08/2017 20:30 Heren HSE B 60-78 GSG Aarschot HSE A  
23/08/2017 21:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE A 56-99 Heren HSE A  
26/08/2017 10:00 J21 Juniors A 99-48 Phantoms Basket Boom J21 A  
26/08/2017 11:00 DBC Houthalen M19 B - U19 Meisjes  
26/08/2017 12:00 J16 Miniemen A 103-27 BBC Croonen Lommel J16 A  
26/08/2017 14:00 J18 Kadetten A 70-57 Hades BBC Hasselt J18 A  
26/08/2017 16:00 J18 Kadetten B 73-45 Willibies Antwerpen J18 A  
26/08/2017 18:00 Heren HSE D 91-45 Willibies Antwerpen HSE A  
26/08/2017 20:00 Heren HSE C 68-57 Olicsa Antwerpen HSE B  
26/08/2017 20:30 BasKet Tongeren HSE A 63-97 Heren HSE A  
27/08/2017 09:30 G14 Pupillen A 61-64 Nieuwerkerken G14 A  
27/08/2017 10:00 Willibies Antwerpen G14 B 86-50 G14 Pupillen B  
27/08/2017 10:30 Jets Basket Zaventem DSE A 39-77 Dames DSE A  
27/08/2017 11:30 Heren HSE B 79-70 BJM-Gembas Knesselare HSE A  
27/08/2017 16:00 Heren HSE A 86-94 Kangoeroes Basket Willebroek HSE A  
02/09/2017 09:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie J16 B 41-55 J16 Miniemen B  
02/09/2017 10:00 BBC Croonen Lommel G14 A 92-35 G14 Pupillen A  
02/09/2017 15:00 U14 Meisjes 6-96 Mercurius BBC Berchem M14 A  
02/09/2017 17:00 U19 Meisjes 32-73 Basket Willebroek M19 B  
02/09/2017 19:30 Dames DSE A 58-52 BC Guco Lier Vzw DSE A  
02/09/2017 20:00 Nieuwerkerken HSE A 66-51 Heren HSE B  
02/09/2017 20:00 Basket Brasschaat HSE A 72-96 Heren HSE D  
03/09/2017 11:00 Basket Club Groot Dilbeek J18 A 37-114 J18 Kadetten A  
03/09/2017 14:30 BasKet Tongeren J16 A 70-65 J16 Miniemen A  
03/09/2017 15:00 Aartselaar BBC HSE A 91-81 Heren HSE C  
05/09/2017 20:00 Heren HSE A 77-72 Basketball Academy Limburg ( BS Weert Nederland)  
09/09/2017 11:30 J21 Juniors A 130-27 Jets Basket Zaventem J21 A  
09/09/2017 12:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie M14 A 70-12 U14 Meisjes  
09/09/2017 13:30 J16 Miniemen A 109-53 Cosmo Genk BBC J16 A  
09/09/2017 14:30 Koninklijke Herentalse BBC M19 A 64-44 U19 Meisjes  
09/09/2017 15:30 G14 Pupillen A 50-86 Soba Antwerpen G14 A  
09/09/2017 16:00 Nieuw Brabo Antwerpen J18 A 63-72 J18 Kadetten B  
09/09/2017 20:00 Heren HSE A 70-83 Bent Schoenen Waregem HSE A  
09/09/2017 21:00 Bonheiden Basketball DSE A 65-57 Dames DSE A  
10/09/2017 09:30 J18 Kadetten A 82-48 Panters Baasrode J18 A  
10/09/2017 11:30 Heren HSE B 72-79 Sobabee Zwijndrecht HSE A  
10/09/2017 12:00 Olicsa Antwerpen J16 A 55-79 J16 Miniemen A  
10/09/2017 13:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout G14 A 67-34 G14 Pupillen B  
10/09/2017 15:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout J21 A 115-40 J21 Juniors B  
10/09/2017 15:30 Heren HSE C 84-62 BBC Okido Arendonk HSE C  
13/09/2017 20:30 Bent Schoenen Waregem HSE A 69-89 Heren HSE A  
16/09/2017 09:30 U14 Meisjes 18-98 Fellows Ekeren BBC M14 A  
16/09/2017 10:00 Nieuwerkerken G14 A 73-55 G14 Pupillen A  
16/09/2017 11:00 GemboStars -  
16/09/2017 12:00 J18 Kadetten B 72-91 BC Cobras Schoten-Brasschaat J18 A  
16/09/2017 12:00 Phantoms Basket Boom J21 A 61-85 J21 Juniors A  
16/09/2017 14:30 K. Vabco Mol BBC J16 B 33-81 J16 Miniemen B  
16/09/2017 18:00 Phantoms Basket Boom HSE B 67-62 Heren HSE D  
16/09/2017 18:30 Dames DSE A 66-63 Phantoms Basket Boom DSE B  
16/09/2017 19:00 Basket Stabroek HSE C 81-65 Heren HSE C  
16/09/2017 20:45 K. Vabco Mol BBC HSE A 78-69 Heren HSE B  
16/09/2017 20:45 Melco Ieper HSE A 65-67 Heren HSE A  
17/09/2017 11:00 Hades BBC Hasselt J18 A 72-66 J18 Kadetten A  
17/09/2017 12:30 Sobabee Zwijndrecht J21 A 74-58 J21 Juniors B  
17/09/2017 15:00 BBC Croonen Lommel J16 A 31-109 J16 Miniemen A  
22/09/2017 21:00 J21 Juniors B 63-72 Essense Esbac J21 A  
23/09/2017 09:00 Olicsa Antwerpen G12 B 52-71 G12 Benjamins A  
23/09/2017 09:30 Fera Bornem Basket G10 B 1-1 G10 Microben B  
23/09/2017 09:30 Fera Bornem Basket G10 B 1-1 G10 Microben B  
23/09/2017 12:00 GSG Aarschot J18 A 87-73 J18 Kadetten A  
23/09/2017 12:00 Phantoms Basket Boom M19 B 109-14 U19 Meisjes  
23/09/2017 13:00 Basket Lummen G14 A 43-117 G14 Pupillen A  
23/09/2017 14:00 BBC Sint-Katelijne-Waver J16 A 58-38 J16 Miniemen B  
23/09/2017 14:00 Horticult Kontich Wolves J16 A 68-116 J16 Miniemen A  
23/09/2017 14:15 Willibies Antwerpen G10 A 1-1 G10 Microben A  
23/09/2017 16:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE B 49-79 Heren HSE D  
23/09/2017 19:00 Heren HSE C 77-82 Bonheiden Basketball HSE A  
23/09/2017 20:15 Kon Sint-Truidense Basketbal (KSTBB) HSE A 82-66 Heren HSE B  
23/09/2017 21:00 Duffel B.B.C. DSE A 50-44 Dames DSE A  
24/09/2017 00:00 GemboStars -  
24/09/2017 10:00 CUVA Houthalen-Helchteren J21 A 89-62 J21 Juniors A  
24/09/2017 11:15 Willibies Antwerpen G12 A 10-88 G12 Benjamins A  
24/09/2017 13:30 Willibies Antwerpen G12 B 52-41 G12 Benjamins B  
24/09/2017 14:30 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A 80-92 Heren HSE A  
26/09/2017 20:30 Heren HSE A 63-84 Crelan Okapi Aalstar HSE A  
30/09/2017 09:30 Phantoms Basket Boom G10 B 1-1 G10 Microben B  
30/09/2017 09:30 J16 Miniemen B 63-45 Mercurius BBC Berchem J16 B  
30/09/2017 09:30 BBC Lyra Nila Nijlen J18 A 20- J18 Kadetten B BFOR
30/09/2017 09:30 Phantoms Basket Boom G10 B 1-1 G10 Microben B  
30/09/2017 11:30 J21 Juniors A 85-75 Hasselt BT J21 A  
30/09/2017 12:00 Pitzemburg Mechelen G14 A 64-43 G14 Pupillen B  
30/09/2017 13:00 Duffel B.B.C. G12 A 61-54 G12 Benjamins A  
30/09/2017 13:00 Mercurius BBC Berchem J21 A 79-68 J21 Juniors B  
30/09/2017 13:30 J16 Miniemen A 95-71 Hasselt BT J16 A  
30/09/2017 14:00 Oxaco BBC Boechout G14 A 72-47 G14 Pupillen A  
30/09/2017 14:00 Phantoms Basket Boom G10 A - G10 Microben A  
30/09/2017 14:00 Phantoms Basket Boom G10 A 1-1 G10 Microben A  
30/09/2017 14:30 K. Vabco Mol BBC M14 A 90-17 U14 Meisjes  
30/09/2017 15:00 Basket Stabroek G12 A 63-28 G12 Benjamins B  
30/09/2017 15:30 J18 Kadetten A 88-69 Bavi Vilvoorde J18 A  
30/09/2017 17:30 Heren HSE B 69-74 Stevoort BBC HSE A  
30/09/2017 18:30 K. Vabco Mol BBC HSE C 92-75 Heren HSE C  
30/09/2017 18:45 Pitzemburg Mechelen DSE A 67-55 Dames DSE A  
30/09/2017 20:30 Heren HSE A 99-75 Royal IV Brussel HSE A  
01/10/2017 11:00 Heren HSE D 106-49 BBC Laakdal HSE A  
07/10/2017 09:30 G12 Benjamins B 50-44 Basket Stabroek G12 A  
07/10/2017 09:30 J21 Juniors B 42-108 Basket Willebroek J21 B  
07/10/2017 11:00 Cosmo Genk BBC J16 A 65-102 J16 Miniemen A  
07/10/2017 11:00 GemboStars -  
07/10/2017 11:30 J18 Kadetten B 57-63 Olicsa Antwerpen J18 B  
07/10/2017 12:00 Soba Antwerpen G14 A 125-48 G14 Pupillen A  
07/10/2017 12:00 Pitzemburg Mechelen J16 A 34-75 J16 Miniemen B  
07/10/2017 13:00 G10 Microben B 1-1 Phantoms Basket Boom G10 B  
07/10/2017 13:00 G10 Microben B 1-1 Phantoms Basket Boom G10 B  
07/10/2017 13:30 G10 Microben A - Phantoms Basket Boom G10 A  
07/10/2017 13:30 G10 Microben A 1-1 Phantoms Basket Boom G10 A  
07/10/2017 15:00 U14 Meisjes 6-81 Antwerp Giants M14 A  
07/10/2017 15:30 G12 Benjamins A 41-61 Duffel B.B.C. G12 A  
07/10/2017 17:00 U19 Meisjes 28-82 Antwerp Giants M19 B  
07/10/2017 19:30 Soba Antwerpen HSE B 88-83 Heren HSE B  
07/10/2017 20:00 BBC Baskas Kasterlee HSE A 52-83 Heren HSE D  
07/10/2017 20:15 Dames DSE A 39-50 Aartselaar BBC DSE A  
07/10/2017 20:30 Remant Basics Melsele-Beveren HSE A 77-74 Heren HSE A  
08/10/2017 09:30 G14 Pupillen B 65-54 Basket Willebroek G14 B  
08/10/2017 11:30 Heren HSE C 88-75 BBC Musketiers Vremde Vzw HSE A  
08/10/2017 12:00 Jets Basket Zaventem J21 A 48-118 J21 Juniors A  
08/10/2017 14:30 Gembo Players 56-49 Royal CS Natoye ROL A  
14/10/2017 09:00 Antwerp Giants G10 A - G10 Microben B  
14/10/2017 09:00 Antwerp Giants G10 A 1-1 G10 Microben B  
14/10/2017 09:30 G14 Pupillen A 47-95 BBC Croonen Lommel G14 A  
14/10/2017 10:00 Red Vic Wilrijk G10 A - G10 Microben A  
14/10/2017 11:30 Antwerp Wolf Pack G12 A 52-31 G12 Benjamins B  
14/10/2017 12:00 Oxaco BBC Boechout M19 A 91-35 U19 Meisjes  
14/10/2017 12:30 Willibies Antwerpen G14 A 67-47 G14 Pupillen B  
14/10/2017 13:30 J16 Miniemen A 96-60 BasKet Tongeren J16 A  
14/10/2017 14:00 Red Vic Wilrijk G10 A 1-1 G10 Microben A  
14/10/2017 15:00 Mercurius BBC Berchem J18 A 61-93 J18 Kadetten B  
14/10/2017 15:30 J18 Kadetten A 112-25 Basket Club Groot Dilbeek J18 A  
14/10/2017 16:00 Basket Willebroek HSE C 51-78 Heren HSE C  
14/10/2017 17:30 Heren HSE B 89-81 Basket Malle HSE A  
14/10/2017 20:00 Fellows Ekeren BBC DSE A 47-54 Dames DSE A  
14/10/2017 20:30 Heren HSE A 84-68 Gent Hawks HSE A  
15/10/2017 11:00 Heren HSE D 88-80 Basket Malle HSE C  
15/10/2017 11:00 Basket Malle M14 A 46-19 U14 Meisjes  
15/10/2017 14:30 Royal CS Natoye ROL A 43-64 Gembo Players  
15/10/2017 15:00 Antwerp Giants G12 A 66-69 G12 Benjamins A  
21/10/2017 09:30 G14 Pupillen B 39-67 Fera Bornem Basket G14 A  
21/10/2017 09:30 J21 Juniors B 50-37 BBC Finas Geel J21 A  
21/10/2017 11:00 GemboStars -  
21/10/2017 11:30 G10 Microben A 1-1 Red Vic Wilrijk G10 A  
21/10/2017 13:00 G12 Benjamins B 25-50 Antwerp Wolf Pack G12 A  
21/10/2017 13:30 G10 Microben B - Antwerp Giants G10 A  
21/10/2017 13:30 G10 Microben A - Red Vic Wilrijk G10 A  
21/10/2017 13:30 G10 Microben B 1-1 Antwerp Giants G10 A  
21/10/2017 15:00 G12 Benjamins A 75-53 Antwerp Giants G12 A  
21/10/2017 15:00 Bavi Vilvoorde J18 A 80-87 J18 Kadetten A  
21/10/2017 15:30 U14 Meisjes 16-108 BBC Lyra Nila Nijlen M14 A  
21/10/2017 20:30 KBBC Miners Beringen HSE A 55-58 Heren HSE B  
22/10/2017 11:00 Basket Malle M19 A 83-27 U19 Meisjes  
22/10/2017 11:15 Willibies Antwerpen J16 C 55-79 J16 Miniemen B  
22/10/2017 14:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 81-77 Heren HSE C  
22/10/2017 15:30 BC Rumst HSE A 41-66 Heren HSE D  
22/10/2017 16:30 CUVA Houthalen-Helchteren HSE A 100-111 Heren HSE A  
22/10/2017 16:30 Hasselt BT J16 A 67-83 J16 Miniemen A  
22/10/2017 18:30 Hasselt BT J21 A 96-71 J21 Juniors A  
25/10/2017 20:45 "Au Pingouin" Basket Blankenberge HSE A 70-92 Heren HSE A  
28/10/2017 09:30 G14 Pupillen A 81-30 Basket Lummen G14 A  
28/10/2017 11:30 J21 Juniors A 67-82 CUVA Houthalen-Helchteren J21 A  
28/10/2017 13:30 J16 Miniemen A 113-57 Horticult Kontich Wolves J16 A  
28/10/2017 15:30 J18 Kadetten A 97-70 GSG Aarschot J18 A  
28/10/2017 16:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE C 68-60 Heren HSE C  
28/10/2017 20:00 Heren HSE A 92-81 Soba Antwerpen HSE A  
29/10/2017 09:30 G14 Pupillen B 64-63 Aartselaar BBC G14 B  
29/10/2017 11:30 Heren HSE B 68-58 BBC Croonen Lommel HSE B  
29/10/2017 13:30 Dames DSE A 67-40 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie DSE B  
29/10/2017 16:00 Nieuw Brabo Antwerpen HSE D 78-71 Heren HSE D  
02/11/2017 19:30 J16 Miniemen A 113-48 BC Kortrijk Sport J16 A  
03/11/2017 20:30 BBC Falco Gent J21 A 104-74 J21 Juniors A  
04/11/2017 11:00 J21 Juniors B 64-44 BBC Schelle J21 A  
04/11/2017 11:00 GemboStars -  
04/11/2017 13:00 G12 Benjamins B 87-12 Red Vic Wilrijk G12 C  
04/11/2017 13:00 BBC Laakdal G14 A 58-56 G14 Pupillen B  
04/11/2017 14:30 BBC Olympia Denderleeuw J18 A 91-52 J18 Kadetten B  
04/11/2017 15:00 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat G12 A 12-130 G12 Benjamins A  
04/11/2017 16:00 Phantoms Basket Boom M19 B 101-4 U19 Meisjes  
04/11/2017 17:30 Heren HSE C 78-84 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE A  
04/11/2017 18:30 Fera Bornem Basket HSE B 65-99 Heren HSE D  
04/11/2017 20:30 Heren HSE A 113-81 SFS BCCA Neufchâteau HSE A  
10/11/2017 21:00 Ninane Basket Promotio HSE A 76-79 Heren HSE A  
11/11/2017 09:00 Aartselaar BBC G12 A 97-22 G12 Benjamins B  
11/11/2017 09:30 G14 Pupillen A 118-41 Gent-Oost Eagles G14 A  
11/11/2017 11:30 J21 Juniors A 79-76 Oxaco BBC Boechout J21 A  
11/11/2017 12:00 Olicsa Antwerpen G10 A - G10 Microben A  
11/11/2017 12:00 Oxaco BBC Boechout J21 B 70-64 J21 Juniors B  
11/11/2017 13:30 J16 Miniemen A 88-56 K-Basketteam Kortrijk J16 A  
11/11/2017 14:00 Red Vic Wilrijk G14 B 61-67 G14 Pupillen B  
11/11/2017 15:30 J18 Kadetten A 82-68 Oxaco BBC Boechout J18 A  
11/11/2017 17:00 Olicsa Antwerpen G10 A 1-1 G10 Microben A  
11/11/2017 18:15 Heren HSE C 56-79 Duffel B.B.C. HSE B  
11/11/2017 18:30 Antwerp Giants DSE B 57-62 Dames DSE A  
11/11/2017 20:30 Heren HSE D 94-48 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C  
12/11/2017 10:00 J16 Miniemen B 89-45 Red Vic Wilrijk J16 B  
12/11/2017 11:00 U14 Meisjes 36-67 Basket Malle M14 A  
12/11/2017 11:00 Antwerp Giants J18 B 94-57 J18 Kadetten B  
12/11/2017 14:30 Hubo Limburg United ROL A 43-61 Gembo Players  
12/11/2017 17:00 Clem Scherpenheuvel HSE A 74-79 Heren HSE B  
18/11/2017 09:00 Crelan Okapi Aalstar G12 A 86-48 G12 Benjamins A  
18/11/2017 09:30 G12 Benjamins B 35-74 Aartselaar BBC G12 A  
18/11/2017 09:30 J21 Juniors B 66-40 BBC Schelle J21 A  
18/11/2017 10:00 Racing Brugge J21 A 76-57 J21 Juniors A  
18/11/2017 11:00 GemboStars -  
18/11/2017 11:30 J18 Kadetten B 59-76 BBC Schelle J18 A  
18/11/2017 12:00 Racing Brugge J16 A 66-108 J16 Miniemen A  
18/11/2017 13:00 G10 Microben B - Fera Bornem Basket G10 B  
18/11/2017 13:00 G10 Microben B - Fera Bornem Basket G10 B  
18/11/2017 13:00 Melco Ieper J18 A 68-75 J18 Kadetten A  
18/11/2017 13:30 G10 Microben A - Olicsa Antwerpen G10 A  
18/11/2017 15:00 G10 Microben A - Olicsa Antwerpen G10 A  
18/11/2017 15:00 Basket Stabroek J16 A 51-53 J16 Miniemen B  
18/11/2017 16:45 Antwerp Giants M19 B 74-40 U19 Meisjes  
18/11/2017 17:30 Heren HSE B 62-57 Fellows Ekeren BBC HSE B  
18/11/2017 20:30 Heren HSE A 91-78 Proximus Spirou Basket HSE B  
19/11/2017 09:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE C 85-83 Heren HSE C  
19/11/2017 09:30 G14 Pupillen B 34-115 Soba Antwerpen G14 B  
19/11/2017 11:30 Dames DSE A 39-98 BBC Sint-Katelijne-Waver DSE B  
19/11/2017 12:00 BBC Deinze-Nazareth G14 A 64-75 G14 Pupillen A  
19/11/2017 13:00 KBBC T&T D'Vine Turnhout HSE D 51-105 Heren HSE D  
19/11/2017 14:30 Gembo Players 71-30 Stella Artois Leuven Bears ROL A  
19/11/2017 17:00 Antwerp Giants M14 A 99-24 U14 Meisjes  
25/11/2017 10:00 Wuustwezel BBC G10 A - G10 Microben B  
25/11/2017 10:00 Wuustwezel BBC G10 A - G10 Microben B  
25/11/2017 11:00 Mercurius BBC Berchem M14 A - U14 Meisjes  
25/11/2017 11:00 J16 Miniemen B - KBBC T&T D'Vine Turnhout J16 B  
25/11/2017 11:00 GemboStars -  
25/11/2017 12:00 Basket Willebroek M19 B - U19 Meisjes  
25/11/2017 12:15 Basket Sijsele J16 A - J16 Miniemen A  
25/11/2017 14:00 Pitzemburg Mechelen G12 A - G12 Benjamins A  
25/11/2017 14:00 Wuustwezel BBC G12 A - G12 Benjamins B  
25/11/2017 17:00 Bonheiden Basketball G14 A - G14 Pupillen B  
25/11/2017 18:15 BBC Lyra Nila Nijlen DSE B - Dames DSE A  
25/11/2017 18:15 Heren HSE C - Koninklijke Herentalse BBC HSE B  
25/11/2017 20:30 Heren HSE D - Nieuw Brabo Antwerpen HSE D  
25/11/2017 20:30 Oxaco BBC Boechout HSE A - Heren HSE A  
26/11/2017 10:00 BBC Latem - De Pinte G14 A - G14 Pupillen A  
26/11/2017 12:00 Pitzemburg Mechelen G10 A - G10 Microben A  
26/11/2017 12:00 Pitzemburg Mechelen G10 A - G10 Microben A  
26/11/2017 13:00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J21 A - J21 Juniors A  
28/11/2017 20:30 Heren HSE A - Horticult Kontich Wolves HSE A  
02/12/2017 10:00 J21 Juniors A - Soba Antwerpen J21 A  
02/12/2017 11:00 Mercurius BBC Berchem G10 A - G10 Microben B  
02/12/2017 11:00 GemboStars -  
02/12/2017 11:00 Mercurius BBC Berchem G10 A - G10 Microben B  
02/12/2017 12:00 Oxaco BBC Boechout G12 B - G12 Benjamins A  
02/12/2017 13:00 Nieuw Brabo Antwerpen J16 A - J16 Miniemen B  
02/12/2017 14:00 Horticult Kontich Wolves G10 A - G10 Microben A  
02/12/2017 14:00 Horticult Kontich Wolves G10 A - G10 Microben A  
02/12/2017 15:00 Zuiderkempen Diamonds DSE B - Dames DSE A  
02/12/2017 16:00 Fellows Ekeren BBC G12 A - G12 Benjamins B  
02/12/2017 18:00 Gembo Players - Basketbal Club Vikings Lede ROL A  
02/12/2017 20:30 BBC Optima Tessenderlo HSE A - Heren HSE B  
02/12/2017 20:30 Heren HSE D - Jong Edegem BBC HSE A  
02/12/2017 21:00 Antwerp Giants HSE B - Heren HSE A  
03/12/2017 09:30 G12 Benjamins A - BBC Lyra Nila Nijlen G12 C  
03/12/2017 11:30 G12 Benjamins B - Wuustwezel BBC G12 A  
03/12/2017 13:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat J18 A - J18 Kadetten B  
03/12/2017 13:00 Jeugdbasket Scaldis Zwevegem J16 A - J16 Miniemen A  
09/12/2017 09:30 J21 Juniors A - Stella Artois Leuven Bears J21 B  
09/12/2017 11:00 GemboStars -  
09/12/2017 12:00 G10 Microben A - Pitzemburg Mechelen G10 A  
09/12/2017 13:30 G10 Microben A - Pitzemburg Mechelen G10 A  
09/12/2017 13:30 G12 Benjamins B - Wuustwezel BBC G12 A  
09/12/2017 14:00 G10 Microben B - Wuustwezel BBC G10 A  
09/12/2017 14:00 G10 Microben B - Wuustwezel BBC G10 A  
09/12/2017 15:30 G12 Benjamins A - Pitzemburg Mechelen G12 A  
09/12/2017 18:30 Koninklijke Herentalse BBC HSE B - Heren HSE C  
09/12/2017 18:30 Dienstenaanhuis Lions Zedelgem ROL A - Gembo Players  
09/12/2017 19:00 Dames DSE A - BBC Lyra Nila Nijlen DSE B  
09/12/2017 19:00 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE C - Heren HSE D  
10/12/2017 11:00 Heren HSE B - Hasselt BT HSE B  
10/12/2017 17:00 Bent Schoenen Waregem HSE A - Heren HSE A  
16/12/2017 09:30 G10 Microben A - Horticult Kontich Wolves G10 A  
16/12/2017 09:30 J21 Juniors B - KBBC T&T D'Vine Turnhout J21 A  
16/12/2017 11:00 GemboStars -  
16/12/2017 11:30 G12 Benjamins B - Fellows Ekeren BBC G12 A  
16/12/2017 13:30 G10 Microben B - Mercurius BBC Berchem G10 A  
16/12/2017 13:30 G10 Microben A - Horticult Kontich Wolves G10 A