dag datum uur thuisploeg   bezoekers   locatie verslag media
Sat 08/09/2018 11:00 U14 - Pupillen B 27-71 BC Asse-Ternat G14 C BFOR Sporthal Verma Malderen    
Sat 15/09/2018 11:15 KYD Kortenberg Young Devils G14 A 63-34 U14 - Pupillen B   Sporthal Erps-Kwerps    
Sat 22/09/2018 14:00 Red Dragons Huldenberg G14 A 82-20 U14 - Pupillen B   Sporthal de kronkel    
Sat 13/10/2018 11:15 Tigers Halle G14 A 60-34 U14 - Pupillen B   Stedelijk Sporthal De Bres    
Sat 20/10/2018 11:00 U14 - Pupillen B 46-60 KYD Kortenberg Young Devils G14 A   Sporthal Verma Malderen    
Sat 27/10/2018 10:45 Dynamo Bertem G14 A 37-33 U14 - Pupillen B   Gemeentelijke Sporthal Bertem    
Sat 03/11/2018 14:45 BC Asse-Ternat G14 C 69-21 U14 - Pupillen B   Sportloods Waalborre    
Sat 10/11/2018 11:00 U14 - Pupillen B 33-72 Red Dragons Huldenberg G14 A   Sporthal Verma Malderen    
Sat 17/11/2018 13:00 U14 - Pupillen B 46-34 Dynamo Bertem G14 A   Sporthal Verma Malderen    
Sat 24/11/2018 15:00 U14 - Pupillen B - Tigers Halle G14 A   Sporthal Verma Malderen    
source : sportadministratie.be | Londerzeelse Dunkers | wedstrijdkalender