dag datum uur thuisploeg   bezoekers   verslag media
Sat 04/08/2018 20:30 Senioren - Jets Basket Zaventem HSE A      
Sat 11/08/2018 20:00 Senioren 83-38 Black Devils Vorst HSE B      
Sat 18/08/2018 19:00 Telstar B.B.C. Mechelen HSE A 50-47 Senioren      
Sat 01/09/2018 18:00 Horticult Kontich Wolves HSE C 20- Senioren BFOR    
Sat 08/09/2018 20:00 Senioren 64-36 BBC Haacht HSE A      
Sat 15/09/2018 20:30 Triton Leuven HSE A 72-45 Senioren      
Sat 22/09/2018 20:00 Senioren 69-44 Basket Club Groot Dilbeek HSE B      
Sat 29/09/2018 20:00 Senioren 64-72 Basket Betekom HSE A      
Sun 21/10/2018 15:00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A 49-43 Senioren      
Sat 27/10/2018 20:30 Bct Overijse HSE A 74-60 Senioren      
Sat 03/11/2018 20:00 Senioren 82-45 L.S.V. Basket Landen HSE B      
Sat 10/11/2018 20:00 Senioren 77-54 KYD Kortenberg Young Devils HSE A      
Sat 17/11/2018 20:00 Senioren 65-59 WIZ Basket Leuven HSE A      
Sat 24/11/2018 21:00 BBC Hoeilaart HSE A 31-65 Senioren      
Sat 01/12/2018 20:00 Senioren 54-84 Jets Basket Zaventem HSE A      
Sat 08/12/2018 20:00 Senioren 85-80 Winston Schoeters Keerbergen Lakers HSE A      
Sat 15/12/2018 20:30 Tigers Halle HSE A 82-58 Senioren      
Sat 22/12/2018 20:00 Senioren 55-83 Dynamo Bertem HSE A      
Sun 06/01/2019 13:30 BBC Haacht HSE A 66-59 Senioren      
Sat 12/01/2019 20:00 Senioren 62-82 Triton Leuven HSE A      
Sat 19/01/2019 18:00 Basket Club Groot Dilbeek HSE B 53-72 Senioren      
Sat 02/02/2019 20:00 Senioren 64-68 Bct Overijse HSE A      
Sat 09/02/2019 20:30 Basket Betekom HSE A 63-42 Senioren      
Sun 17/02/2019 18:00 Senioren 71-52 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs HSE A      
Sat 23/02/2019 18:00 L.S.V. Basket Landen HSE B 55-60 Senioren      
Sat 02/03/2019 20:00 KYD Kortenberg Young Devils HSE A 59-66 Senioren      
Sun 10/03/2019 16:00 WIZ Basket Leuven HSE A 59-62 Senioren      
Sat 16/03/2019 20:00 Senioren 77-54 BBC Hoeilaart HSE A      
Sun 31/03/2019 16:30 Jets Basket Zaventem HSE A 82-57 Senioren      
Sat 06/04/2019 20:30 Winston Schoeters Keerbergen Lakers HSE A 83-79 Senioren      
Sat 13/04/2019 20:00 Senioren 58-77 Tigers Halle HSE A      
source : sportadministratie.be | Londerzeelse Dunkers | wedstrijdkalender