dag datum uur thuisploeg   bezoekers   locatie verslag media
Sat 01/09/2018 18:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE B 67-27 Dunqueens   Sporthal Campus Wemmel    
Sat 15/09/2018 20:30 Merchtem Eagles DSE R 49-29 Dunqueens   Tuinbouwschool    
Sun 23/09/2018 14:00 Dunqueens 28-63 Lubbeek B-Ball-Stars DSE B   Sporthal Verma Malderen    
Sun 07/10/2018 15:30 BC Asse-Ternat DSE R 88-45 Dunqueens   Sportloods Waalborre    
Sun 21/10/2018 17:00 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE A 78-20 Dunqueens   Sporthal Boortmeerbeek    
Sun 04/11/2018 14:00 Dunqueens 48-40 BC Streek Inn Vilvoorde DSE R   Sporthal Verma Malderen    
Sun 11/11/2018 14:00 Dunqueens 24-70 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE B   Sporthal Verma Malderen    
Sun 18/11/2018 14:00 Dunqueens -20 Jets Basket Zaventem DSE R AFOR Sporthal Verma Malderen    
Sat 24/11/2018 19:00 BBC Hoeilaart DSE A 77-20 Dunqueens   Sporthal Hoeilaart    
Sun 02/12/2018 14:00 Dunqueens 24-67 GSG Aarschot DSE R   Sporthal Verma Malderen    
Sat 08/12/2018 19:00 St.Paulus Opwijk DSE R 101-35 Dunqueens   Sporthal VKO    
Sun 16/12/2018 09:00 BC Machelen-Diegem DSE R -20 Dunqueens AFOR Sporthal Heirbaan Machelen    
Sun 06/01/2019 13:30 BBC Haacht DSE R 83-23 Dunqueens   Den Dijk Wespelaar (Hal 1)    
Sun 13/01/2019 14:00 Dunqueens 38-71 Merchtem Eagles DSE R   Sporthal Verma Malderen    
Sat 19/01/2019 20:00 Lubbeek B-Ball-Stars DSE B 66-22 Dunqueens   Sporthal Lubbeek    
Sun 27/01/2019 14:00 Dunqueens 30-74 BBC Haacht DSE R   Sporthal Verma Malderen    
Sat 02/02/2019 16:15 Dunqueens -20 BC Asse-Ternat DSE R AFOR Sporthal Verma Malderen    
Sat 09/02/2019 18:00 Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE B 62-24 Dunqueens   Sporthal Campus Wemmel    
Sun 17/02/2019 14:00 Dunqueens 49-78 Boortmeerbeek & Berg Bulldogs DSE A   Sporthal Verma Malderen    
Sat 23/02/2019 16:00 BC Streek Inn Vilvoorde DSE R 50-43 Dunqueens   Sporthal Koningslo    
Sun 10/03/2019 16:00 Jets Basket Zaventem DSE R 50-37 Dunqueens   Gemeentelijk Sporthal Zaventem    
Sun 17/03/2019 14:00 Dunqueens 22-43 BBC Hoeilaart DSE A   Sporthal Verma Malderen    
Sun 31/03/2019 14:00 GSG Aarschot DSE R 20- Dunqueens BFOR Stedelijke Sporthal Demervallei    
Sun 07/04/2019 14:00 Dunqueens 29-57 St.Paulus Opwijk DSE R   Sporthal Verma Malderen    
Sun 14/04/2019 14:00 Dunqueens 20- BC Machelen-Diegem DSE R BFOR Sporthal Verma Malderen    
source : sportadministratie.be | Londerzeelse Dunkers | wedstrijdkalender