dag datum uur type thuisploeg   bezoekers  
Sun 06/08 16:00 oefen KSTBB A 76-79 College team  
Sat 12/08 10:30 competitie KSTBB A 67-82 BBC Croonen Lommel HSE A  
Sat 12/08 15:30 oefen Cosmo Genk BBC HSE C 50-75 KSTBB B  
Sun 13/08 12:30 competitie GSG Aarschot HSE B 44-83 KSTBB A  
Sun 13/08 18:00 oefen Hades BBC Hasselt J18 A 80-52 U18 Land  
Sat 19/08 13:00 oefen Stella Artois Leuven Bears J18 B 82-57 U18 Land  
Sat 19/08 17:00 beker U16 Land 55-42 Cosmo Genk BBC J16 A  
Sat 19/08 20:15 beker KSTBB A 76-52 Blue Rocks Ronse-Kluisbergen HSE A  
Sun 20/08 17:00 beker L.S.V. Basket Landen HSE A 65-102 KSTBB A  
Sat 26/08 00:00 beker KSTBB C 20- Bree Basket HSE C BFOR
Sat 26/08 14:00 beker U21 Land 106-50 BBC Pelt J18 A  
Sat 26/08 16:00 competitie U18 Land 57-96 Basket Brasschaat J18 A  
Sat 26/08 18:30 beker BBC Pelt HSE B 46-79 KSTBB B  
Sat 26/08 20:15 beker KSTBB A 85-78 KBBC Bavi Gent HSE A  
Sun 27/08 10:00 beker CUVA Houthalen-Helchteren G14 A 107-18 U14 Prov BFOR
Sun 27/08 15:00 beker Nieuwerkerken HSE A 72-52 KSTBB A  
Sat 02/09 12:00 competitie Nieuwerkerken G12 B 17-84 U12  
Sat 02/09 16:00 competitie Stevoort BBC J18 A 55-96 U21 Land  
Sun 03/09 11:00 competitie U16 Land 39-88 Antwerp Giants J16 A  
Sun 03/09 11:30 competitie Stevoort BBC HSE C 94-58 KSTBB B  
Sun 03/09 13:00 competitie U18 Land 74-69 Soba Antwerpen J18 A  
Sun 03/09 15:00 competitie Fellows Ekeren BBC HSE B 61-71 KSTBB A  
Sun 03/09 15:00 competitie U14 Prov 60-39 Femina Habac Sint-Truiden M14 A  
Sat 09/09 12:00 competitie U12 89-25 BasKet Tongeren G12 B  
Sat 09/09 14:00 competitie U21 Land 89-41 BBC Optima Tessenderlo J18 A  
Sat 09/09 16:00 competitie KSTBB B 62-86 BBC Optima Tessenderlo HSE B  
Sat 09/09 18:00 competitie KSTBB C 98-49 Baclo Lommel HSE Z  
Sat 09/09 20:15 competitie KSTBB A 74-59 BBC Optima Tessenderlo HSE A  
Sun 10/09 11:30 competitie Alken BBC G14 A 30-93 U14 Prov  
Sun 10/09 12:00 competitie CUVA Houthalen-Helchteren J18 A 101-59 U18 Land  
Sat 16/09 11:30 competitie B.C. Gems Diepenbeek J16 A 25-83 U16 Prov  
Sat 16/09 13:00 competitie Bree Basket J16 A 45-64 U16 Land  
Sat 16/09 14:00 competitie B.C. Gems Diepenbeek G12 A 16-77 U12  
Sat 16/09 17:00 competitie Basket Brasschaat J18 A 109-56 U18 Land  
Sat 16/09 17:00 competitie Hasselt BT J18 B 54-60 U21 Land  
Sat 16/09 19:00 competitie Hasselt BT HSE C 89-68 KSTBB B  
Sat 16/09 21:00 competitie Hasselt BT HSE B 94-79 KSTBB A  
Sat 23/09 14:00 competitie U16 Prov 63-51 Kiewit BBC Hasselt J16 B  
Sat 23/09 14:30 competitie Femina Habac Sint-Truiden G10 A 1-1 U10  
Sat 23/09 16:00 competitie U14 Prov 64-42 Cosmo Genk BBC G14 A  
Sat 23/09 18:00 competitie KSTBB B 56-79 Basket Lummen HSE A  
Sat 23/09 20:15 competitie KSTBB A 82-66 Gembo Borgerhout HSE B  
Sun 24/09 11:00 competitie U16 Land 58-64 Willibies Antwerpen J16 A  
Sun 24/09 13:00 competitie U18 Land 74-69 BasKet Tongeren J18 A  
Sun 24/09 15:00 competitie U21 Land 113-39 Basket Zonhoven J18 A  
Sun 24/09 17:00 competitie KSTBB C 20- KBBC Zolder vzw HSE D BFOR
Sat 30/09 09:00 competitie Cosmo Genk BBC J16 B 53-54 U16 Prov  
Sat 30/09 10:00 competitie U10 1-1 Nieuwerkerken G10 A  
Sat 30/09 13:00 competitie Cosmo Genk BBC J18 A 65-87 U18 Land  
Sat 30/09 13:30 competitie B.C. Gems Diepenbeek G14 A 69-37 U14 Prov  
Sat 30/09 14:45 competitie BBC Okido Arendonk J16 A 59-64 U16 Land  
Sat 30/09 16:00 competitie Cosmo Genk BBC G12 A 14-101 U12  
Sat 30/09 20:30 competitie Sobabee Zwijndrecht HSE A 48-59 KSTBB A  
Sat 30/09 20:30 competitie Cosmo Genk BBC HSE A 96-67 KSTBB B  
Sun 01/10 12:30 competitie Basket Zonhoven HSE B 58-75 KSTBB C  
Sat 07/10 14:00 competitie U14 Prov 80-38 BasKet Tongeren G14 C  
Sat 07/10 16:00 competitie U16 Prov 80-41 Orly Hasselt J16 A  
Sat 07/10 18:00 competitie KSTBB C 73-75 BBC Pelt HSE C  
Sat 07/10 20:15 competitie KSTBB A 77-83 K. Vabco Mol BBC HSE A  
Sun 08/10 11:00 competitie U16 Land 59-45 Bree Basket J16 A  
Sun 08/10 13:00 competitie U18 Land 57-95 CUVA Houthalen-Helchteren J18 A  
Sun 08/10 15:00 competitie U21 Land 84-61 CUVA Houthalen-Helchteren J18 B  
Sun 08/10 17:00 competitie KSTBB B 74-69 Hades BBC Hasselt HSE B  
Thu 12/10 20:45 competitie Stevoort BBC HSE A 53-70 KSTBB A  
Sat 14/10 10:00 competitie Stevoort BBC G14 B 33-71 U14 Prov  
Sat 14/10 10:00 competitie Soba Antwerpen J18 A 62-58 U18 Land  
Sat 14/10 14:00 competitie Cosmo Genk BBC J18 B 32-140 U21 Land  
Sun 15/10 09:30 competitie Orly Hasselt HSE B 54-77 KSTBB C  
Sun 15/10 11:00 competitie Antwerp Giants J16 A 93-46 U16 Land  
Sun 15/10 11:30 competitie Orly Hasselt HSE A 71-81 KSTBB B  
Sun 15/10 12:00 competitie BasKet Tongeren J16 B 38-69 U16 Prov  
Sun 15/10 13:30 competitie Orly Hasselt G10 A 1-1 U10  
Sat 21/10 00:00 competitie KSTBB C 20- BC Maasmechelen HSE C BFOR
Sat 21/10 14:00 competitie U14 Prov 73-37 Stevoort BBC G14 B  
Sat 21/10 16:00 competitie U16 Prov 71-35 BasKet Tongeren J16 B  
Sat 21/10 20:15 competitie KSTBB A 82-77 Basket Malle HSE A  
Sun 22/10 11:00 competitie U16 Land 68-66 BBC Okido Arendonk J16 A  
Sun 22/10 13:00 competitie U18 Land 84-69 Cosmo Genk BBC J18 A  
Sun 22/10 15:00 competitie U21 Land 112-34 BC Maasmechelen J18 A  
Sun 22/10 17:00 competitie KSTBB B 74-65 BBC ING Heusden HSE A  
Sat 28/10 20:00 competitie Nieuwerkerken HSE A 82-83 KSTBB A  
Sun 29/10 09:30 competitie Orly Hasselt J16 A 26-63 U16 Prov  
Sun 29/10 12:00 competitie BasKet Tongeren J18 A 60-90 U18 Land  
Sun 29/10 14:00 competitie Willibies Antwerpen J16 A 54-72 U16 Land  
Sun 29/10 14:30 competitie BasKet Tongeren G14 C 71-48 U14 Prov  
Sun 29/10 15:00 competitie KBBC Miners Beringen J18 A 71-63 U21 Land  
Sun 29/10 17:00 competitie Black Sheep Diepenbeek HSE A 77-78 KSTBB B  
Sun 29/10 17:00 competitie KBBC Zolder vzw HSE Z 62-65 KSTBB C  
Wed 01/11 15:00 beker BC Guco Lier Vzw J18 A 118-67 U18 Land  
Wed 01/11 15:00 beker U16 Land 52-49 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J16 A  
Wed 01/11 17:00 beker KSTBB A 78-102 Bent Schoenen Waregem HSE A  
Thu 02/11 20:00 beker KSTBB B 86-87 BasKet Tongeren HSE B  
Sat 04/11 00:00 beker DBC Houthalen G12 A -20 U12 AFOR
Sat 04/11 09:00 competitie Hubo Limburg United G10 A 1-1 U10  
Sat 04/11 12:00 beker U16 Prov 42-32 KBBC Miners Beringen J16 A  
Sat 04/11 14:00 beker U21 Land 83-46 Kiewit BBC Hasselt J18 A  
Sat 04/11 15:00 beker Bree Basket J18 A 42-113 U18 Land  
Sat 04/11 18:00 beker KSTBB C 74-103 Stevoort BBC HSE B  
Sat 04/11 20:30 beker BBC Optima Tessenderlo HSE A 50-92 KSTBB A  
Fri 10/11 21:00 competitie Bacma Maaseik HSE A 68-65 KSTBB B  
Sat 11/11 17:00 competitie BBC As HSE B 50-71 KSTBB C  
Sat 11/11 19:30 competitie Soba Antwerpen HSE B 60-72 KSTBB A  
Sun 12/11 11:00 competitie U10 1-1 Hubo Limburg United G10 A  
Sun 12/11 13:00 competitie U12 115-12 Cosmo Genk BBC G12 A  
Sun 12/11 15:00 competitie U14 Prov 57-67 B.C. Gems Diepenbeek G14 A  
Sun 12/11 17:00 competitie U16 Prov 60-48 Cosmo Genk BBC J16 B  
Sat 18/11 10:00 competitie U16 Land 62-80 Kiewit BBC Hasselt J16 A  
Sat 18/11 11:00 competitie Cosmo Genk BBC G14 A 46-51 U14 Prov  
Sat 18/11 12:00 competitie U18 Land 67-64 BBC Croonen Lommel J18 A  
Sat 18/11 14:00 competitie U21 Land 84-54 BBC Pelt J18 A  
Sat 18/11 16:00 competitie KSTBB B 53-102 BBC Pelt HSE A  
Sat 18/11 16:00 competitie Kiewit BBC Hasselt J16 B 56-71 U16 Prov  
Sat 18/11 18:00 competitie KSTBB C 97-40 BBC Croonen Lommel HSE D  
Sat 18/11 20:15 competitie KSTBB A 89-75 BBC Croonen Lommel HSE B  
Thu 23/11 00:00 beker KSTBB A -20 BBC Croonen Lommel HSE A AFOR
Sat 25/11 13:00 competitie KBBC Zolder vzw J18 B 51-91 U21 Land  
Sat 25/11 14:00 competitie Nieuwerkerken G10 A 1-1 U10  
Sun 26/11 10:00 competitie U14 Prov 103-29 Alken BBC G14 A  
Sun 26/11 12:00 competitie U16 Land 65-55 BC Kortrijk Sport J16 A  
Sun 26/11 14:00 competitie U18 Land 103-53 KBBC Zolder vzw J18 A  
Sun 26/11 17:00 competitie BasKet Tongeren G12 B 73-56 U12  
Sat 02/12 10:00 competitie U10 1-1 Orly Hasselt G10 A  
Sat 02/12 12:00 competitie U12 57-49 B.C. Gems Diepenbeek G12 A  
Sat 02/12 14:00 beker U16 Land 57-49 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A  
Sat 02/12 20:00 competitie Bree Basket HSE B 78-80 KSTBB B  
Sun 03/12 12:45 beker Hasselt BT G12 D 14-91 U12  
Sun 03/12 14:00 competitie CUVA Houthalen-Helchteren HSE F 55-61 KSTBB C  
Sun 03/12 15:00 competitie BBC Olympia Denderleeuw J16 A 88-57 U16 Land  
Sun 03/12 17:00 competitie KBBC Miners Beringen HSE A 82-65 KSTBB A  
Sun 10/12 00:00 competitie U16 Prov 20- B.C. Gems Diepenbeek J16 A BFOR
Sun 10/12 00:00 competitie U21 Land 20- Bree Basket J18 A BFOR
Sat 16/12 00:00 competitie U21 Land 20- Stevoort BBC J18 A BFOR
Sat 16/12 12:00 competitie U10 1-1 Femina Habac Sint-Truiden G10 A  
Sat 16/12 12:30 competitie Femina Habac Sint-Truiden M14 A 52-51 U14 Prov  
Sat 16/12 14:00 competitie U12 71-27 Nieuwerkerken G12 B  
Sat 16/12 18:00 competitie KSTBB B 81-57 Stevoort BBC HSE C  
Sat 16/12 20:15 competitie KSTBB A 89-75 Fellows Ekeren BBC HSE B  
Sat 23/12 12:00 beker Soba Antwerpen J16 A 105-49 U16 Land  
Sat 06/01 10:00 competitie BC Maasmechelen G10 A 1-1 U10  
Sat 06/01 12:00 competitie BBC Croonen Lommel J18 A 62-77 U18 Land  
Sat 06/01 12:00 competitie U12 63-79 Hasselt BT G12 A  
Sat 06/01 12:00 competitie BC Maasmechelen G14 A 40-90 U14 Prov  
Sat 06/01 18:00 competitie BBC Optima Tessenderlo HSE B 69-84 KSTBB B  
Sat 06/01 20:30 competitie BBC Optima Tessenderlo HSE A 64-76 KSTBB A  
Sun 07/01 09:00 competitie Baclo Lommel HSE Z 65-56 KSTBB C  
Sun 07/01 11:00 competitie Kiewit BBC Hasselt J16 A 76-58 U16 Land  
Sun 07/01 13:00 competitie Kiewit BBC Hasselt J16 B 32-70 U16 Prov  
Sat 13/01 13:00 competitie U10 1-1 Basket Zonhoven G10 A  
Sat 13/01 13:30 competitie Crelan Okapi Aalstar J16 A 92-54 U16 Land  
Sat 13/01 15:00 competitie U12 28-46 BasKet Tongeren G12 A  
Sat 13/01 17:00 competitie U14 Prov 80-47 Hasselt BT G14 B  
Sat 13/01 20:15 competitie KSTBB A 65-72 Hasselt BT HSE B  
Sun 14/01 13:00 competitie U18 Land 60-40 BasKet Tongeren J18 A  
Sun 14/01 15:00 competitie U21 Land 67-47 Hasselt BT J18 B  
Sun 14/01 17:00 competitie KSTBB B 64-111 Hasselt BT HSE C  
Sat 20/01 09:30 competitie Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A 53-67 U16 Prov  
Sat 20/01 10:45 competitie Basket Zonhoven J18 A 50-100 U21 Land  
Sat 20/01 11:00 competitie Bent Schoenen Waregem J16 A 20- U16 Land BFOR
Sat 20/01 12:00 competitie BBC As G10 A 1-1 U10  
Sat 20/01 13:30 competitie Cosmo Genk BBC J18 A 66-96 U18 Land  
Sat 20/01 17:30 competitie Gembo Borgerhout HSE B 81-82 KSTBB A  
Sun 21/01 13:00 competitie Basket Lummen HSE A 113-57 KSTBB B  
Sat 27/01 12:45 beker Basket Zonhoven J16 A 23-130 U16 Land  
Sat 27/01 14:00 competitie BBC Optima Tessenderlo J18 A 33-91 U21 Land  
Sat 27/01 16:00 beker U18 Land 101-48 Hasselt BT J18 B  
Sat 27/01 18:00 competitie KSTBB C 87-31 Basket Zonhoven HSE B  
Sat 27/01 20:15 competitie KSTBB A 83-65 Sobabee Zwijndrecht HSE A  
Sun 28/01 11:00 competitie U18 Land 66-70 Fellows Ekeren BBC J18 A  
Sun 28/01 13:00 beker U16 Prov 68-73 BBC Croonen Lommel J16 A  
Sun 28/01 14:30 beker BasKet Tongeren J18 A 65-69 U21 Land  
Sun 28/01 15:00 beker U12 28-95 Nieuwerkerken G12 A  
Sun 28/01 17:00 competitie KSTBB B 90-72 Cosmo Genk BBC HSE A  
Sat 03/02 13:00 competitie CUVA Houthalen-Helchteren J18 B 55-79 U21 Land  
Sat 03/02 16:00 competitie BBC Croonen Lommel G12 A 68-50 U12  
Sat 03/02 18:30 competitie Hades BBC Hasselt HSE B 114-63 KSTBB B  
Sat 03/02 18:30 competitie BBC Pelt HSE C 69-61 KSTBB C  
Sat 03/02 20:45 competitie K. Vabco Mol BBC HSE A 69-58 KSTBB A  
Sun 04/02 11:00 competitie U10 1-1 B.C. Gems Diepenbeek G10 B  
Sun 04/02 13:00 competitie U14 Prov 43-30 Femina Habac Sint-Truiden M14 A  
Sun 04/02 15:00 competitie U16 Land 55-60 BBC Olympia Denderleeuw J16 A  
Sun 04/02 17:00 competitie U16 Prov 69-51 CUVA Houthalen-Helchteren J16 A  
Sat 10/02 12:00 competitie Fellows Ekeren BBC J18 A 83-69 U18 Land  
Sat 10/02 12:00 competitie U12 38-56 Cosmo Genk BBC G12 B  
Sat 10/02 14:00 competitie U14 Prov 73-46 BasKet Tongeren G14 B  
Sat 10/02 15:00 competitie Bent Schoenen Waregem J16 A 77-64 U16 Land  
Sun 11/02 13:00 competitie KSTBB B 50-84 B.C. Gems Diepenbeek HSE A  
Sun 11/02 15:00 competitie KSTBB C 74-44 Hades BBC Hasselt HSE E  
Sun 11/02 17:00 competitie KSTBB A 79-78 Clem Scherpenheuvel HSE A  
Sat 17/02 10:00 competitie U18 Land 75-64 Olicsa Antwerpen J18 A  
Sat 17/02 12:00 competitie BC Kortrijk Sport J16 A 75-65 U16 Land  
Sat 17/02 12:00 competitie U12 24-71 Nieuwerkerken G12 A  
Sat 17/02 14:00 competitie Hades BBC Hasselt G10 A 1-1 U10  
Sun 18/02 09:00 competitie Hades BBC Hasselt J16 B 46-48 U16 Prov  
Sun 18/02 11:00 competitie U21 Land 118-26 Cosmo Genk BBC J18 B  
Sun 18/02 13:00 competitie KSTBB B 61-69 Orly Hasselt HSE A  
Sun 18/02 15:00 competitie KSTBB C 70-51 Orly Hasselt HSE B  
Sun 18/02 17:00 competitie KSTBB A 87-70 Stevoort BBC HSE A  
Sun 18/02 17:00 competitie Peer BBC vzw G14 A 44-71 U14 Prov  
Sat 24/02 11:00 competitie DBC Houthalen G14 A 42-85 U14 Prov  
Sat 24/02 14:00 competitie BC Maasmechelen J18 A 24-100 U21 Land  
Sat 24/02 14:00 competitie Olicsa Antwerpen J18 A 75-76 U18 Land  
Sat 24/02 14:00 competitie Stevoort BBC G12 A 55-64 U12  
Sat 24/02 20:30 competitie BBC ING Heusden HSE A 14-6 KSTBB B BFOR
Sun 25/02 10:00 competitie BC Maasmechelen HSE C 82-77 KSTBB C  
Sun 25/02 11:00 competitie U16 Land 54-69 Crelan Okapi Aalstar J16 A  
Sun 25/02 13:00 competitie U10 1-1 Bree Basket G10 A  
Sun 25/02 17:00 competitie Basket Malle HSE A 53-81 KSTBB A  
Mon 26/02 19:00 competitie U16 Prov 68-50 Stevoort BBC J16 A  
Sat 03/03 11:00 competitie U21 Land 130-27 KBBC Zolder vzw J18 B  
Sat 03/03 12:00 competitie Soba Antwerpen J18 A 69-47 U18 Land  
Sat 03/03 13:00 competitie Hasselt BT G14 B 41-81 U14 Prov  
Sat 03/03 15:00 competitie BasKet Tongeren G12 A 84-54 U12  
Sun 04/03 10:30 competitie Basket Zonhoven G10 A 1-1 U10  
Sat 10/03 12:30 competitie Femina Habac Sint-Truiden M14 A 41-65 U14 Prov  
Sat 10/03 14:00 competitie B.C. Gems Diepenbeek G10 B 1-1 U10  
Sat 10/03 20:15 competitie KSTBB A 84-54 Nieuwerkerken HSE A  
Sun 11/03 10:00 competitie CUVA Houthalen-Helchteren J16 A 60-73 U16 Prov  
Sun 11/03 11:00 competitie U12 42-79 BBC Croonen Lommel G12 A  
Sun 11/03 13:00 competitie U18 Land 44-91 Hades BBC Hasselt J18 A  
Sun 11/03 15:00 competitie U21 Land 72-57 KBBC Miners Beringen J18 A  
Sun 11/03 17:00 competitie KSTBB B 48-83 Black Sheep Diepenbeek HSE A  
Sun 11/03 19:00 competitie KSTBB C 75-56 KBBC Zolder vzw HSE Z  
Sat 17/03 10:00 competitie Basket Lummen G12 A 44-77 U12  
Sat 17/03 14:00 competitie Racing Brugge J16 A 78-86 U16 Land  
Sun 18/03 10:00 competitie BasKet Tongeren J18 A -20 U18 Land AFOR
Sun 18/03 10:00 beker Hades BBC Hasselt J18 A 103-52 U21 Land  
Sun 18/03 11:00 beker U16 Land 63-80 BasKet Tongeren J16 A  
Sun 18/03 13:00 competitie KSTBB B 75-81 Bacma Maaseik HSE A  
Sun 18/03 15:00 competitie KSTBB C 74-59 BBC As HSE B  
Sun 18/03 17:00 competitie KSTBB A 84-79 Soba Antwerpen HSE B  
Mon 19/03 19:30 beker U18 Land 57-89 CUVA Houthalen-Helchteren J18 A  
Sun 25/03 00:00 competitie U16 Prov 20- Koninklijke BBC Union Leopoldsburg J16 A BFOR
Sun 25/03 11:00 competitie U10 1-1 BBC As G10 A  
Sun 25/03 12:00 competitie BasKet Tongeren J16 A 71-65 U16 Land  
Sun 25/03 13:00 competitie BBC Croonen Lommel HSE D 46-82 KSTBB C  
Sun 25/03 13:00 competitie U18 Land 84-72 Cosmo Genk BBC J18 A  
Sun 25/03 15:00 competitie BBC Croonen Lommel HSE B 84-75 KSTBB A  
Sun 25/03 16:00 competitie BBC Pelt HSE A 103-58 KSTBB B  
Sun 25/03 17:00 competitie U12 104-37 Basket Lummen G12 A  
Sat 07/04 14:00 competitie Nieuwerkerken G12 A 105-19 U12  
Sat 07/04 14:00 competitie U14 Prov 80-41 Peer BBC vzw G14 A  
Sat 07/04 16:00 competitie U16 Prov 52-56 Hades BBC Hasselt J16 B  
Sat 07/04 18:00 competitie KSTBB C 53-50 CUVA Houthalen-Helchteren HSE F  
Sat 07/04 20:15 competitie KSTBB A 63-73 KBBC Miners Beringen HSE A  
Sun 08/04 13:00 competitie U16 Land 71-58 Jong BT Holstra Wevelgem J16 A  
Sun 08/04 15:00 competitie Hades BBC Hasselt J18 A 84-63 U18 Land  
Sun 08/04 15:00 competitie U10 1-1 Hades BBC Hasselt G10 A  
Sun 08/04 17:00 competitie KSTBB B 92-39 Bree Basket HSE B  
Sat 14/04 10:00 competitie Bree Basket G10 A 1-1 U10  
Sat 14/04 18:30 competitie Hades BBC Hasselt HSE E 47-72 KSTBB C  
Sat 14/04 20:30 competitie Clem Scherpenheuvel HSE A 58-70 KSTBB A  
Sat 14/04 20:30 competitie B.C. Gems Diepenbeek HSE A 69-42 KSTBB B  
Sun 15/04 09:00 competitie U12 55-51 Stevoort BBC G12 A  
Sun 15/04 11:00 competitie U16 Land 82-65 Racing Brugge J16 A  
Sun 15/04 13:00 competitie U14 Prov 58-47 DBC Houthalen G14 A  
Sun 15/04 15:00 competitie U21 Land 89-42 Bree Basket J18 A  
Sat 21/04 11:00 competitie KBBC Zolder vzw J18 A 59-106 U18 Land  
Sat 21/04 11:00 competitie Hasselt BT G12 A 59-21 U12  
Sat 21/04 12:00 competitie U10 1-1 BC Maasmechelen G10 A  
Sat 21/04 14:00 competitie U14 Prov 62-55 BC Maasmechelen G14 A  
Sun 22/04 11:00 competitie U16 Land 61-70 BasKet Tongeren J16 A  
Fri 27/04 19:30 competitie Stevoort BBC J16 A 59-71 U16 Prov  
Sat 28/04 14:00 competitie Cosmo Genk BBC G12 B 56-33 U12  
Sat 28/04 14:00 competitie BasKet Tongeren G14 B 54-71 U14 Prov  
Sat 28/04 14:00 competitie Jong BT Holstra Wevelgem J16 A 20- U16 Land BFOR
Sun 29/04 10:00 competitie U18 Land 84-56 Soba Antwerpen J18 A  
Sun 29/04 13:00 competitie U16 Prov 53-52 Kiewit BBC Hasselt J16 B  
source : sportadministratie.be | KSTBB Sint Truiden | wedstrijdkalender