« » december 2019
maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag zondag
25
  • Ayse (Julia) Kabak
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 18:30 - 20:00
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 4
  • 20:30 - 22:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
26
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 1
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 2
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:00
    Miners U8
  • 18:00 - 19:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
27
  • Ronny Schulpe
  • Alexander Engelen
  • Liselotte Deziron
  • 15:00 - 16:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 15:00 - 16:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 16:30 - 17:30
    Miners U8
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 1
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 2
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:30
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 18:00 - 19:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 19:30 - 21:00
    Miners 1(Dames)
  • 19:30 - 21:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
  • 21:00 - 22:30
    Miners 3
28
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 B(Niv.3 Reeks H)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
29
  • Kristof Tilkin (PLug-Injobs)
  • 17:30 - 19:00
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 3
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1(Dames)
30
  • 10:30
    Peer BBC vzw G12 A - Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 12:30
    Bilzerse BC G12 A - Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 13:00
    Hubo Limburg United J18 B - Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
  • 13:00
    Stella Artois Leuven Bears G14 A - Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 15:00
    Antwerp Giants M16 A - Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 18:00
    Miners 2 - BC Maasmechelen HSE A
  • 18:00
    Miners 3 - Bree Basket HSE C
  • 20:00
    Miners 1(Dames) - DBC Houthalen DSE C
  • 20:30
    Miners 1 - Stevoort BBC HSE A
  • 20:30
    Miners 1 - Stevoort BBC HSE A
01
  • 13:00
    Hades Kiewit BBC J18 A - Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 14:00
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L) - BBC Croonen Lommel J16 C
  • 14:00
    Miners U14 B(Niv.3 Reeks H) - Clem Scherpenheuvel G14 A
  • 16:00
    Miners 4 - Baclo Lommel HSE Z
02
  • Bas Reynders
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 18:30 - 20:00
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 4
  • 20:30 - 22:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
03
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 1
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 2
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:00
    Miners U8
  • 18:00 - 19:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
04
  • 15:00 - 16:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 15:00 - 16:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 16:30 - 17:30
    Miners U8
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 1
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 2
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:30
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 18:00 - 19:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 19:30 - 21:00
    Miners 1(Dames)
  • 19:30 - 21:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
  • 21:00 - 22:30
    Miners 3
05
  • Kelly Naulaerts
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 B(Niv.3 Reeks H)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
06
  • Boudewijn Verlinden
  • Marcel Janssens
  • 17:30 - 19:00
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 3
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1(Dames)
07
  • Emiel Mangelschots
  • Tiam Loozen
  • 09:00
    BBC Croonen Lommel G12 A - Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 11:30
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O) - BBC Croonen Lommel G12 B
  • 16:15
    Basket Zonhoven HSE Z - Miners 4
  • 18:15
    BBC ING Heusden HSE B - Miners 3
  • 20:30
    Koninklijke BBC Union Leopoldsburg HSE A - Miners 2
  • 20:45
    Geranimo Bornem Basket HSE A - Miners 1
  • 20:45
    Geranimo Bornem Basket HSE A - Miners 1
08
  • 13:30
    Stevoort BBC DSE A - Miners 1(Dames)
  • 14:00
    Basket Lummen G12 B - Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
09
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 18:30 - 20:00
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 4
  • 20:30 - 22:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
vandaag
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 1
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 2
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:00
    Miners U8
  • 18:00 - 19:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
11
  • Yari Nowicki
  • Olivia Cimino
  • 15:00 - 16:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 15:00 - 16:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 16:30 - 17:30
    Miners U8
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 1
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 2
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:30
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 18:00 - 19:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 19:30 - 21:00
    Miners 1(Dames)
  • 19:30 - 21:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
  • 21:00 - 22:30
    Miners 3
12
  • Lander Wijns
  • Wim Gysels
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 B(Niv.3 Reeks H)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
  • 21:00
    Miners 1 - BBC Croonen Lommel HSE A
13
  • Mirza Sumer
  • Wout Didden
  • Sigrit Vanderhoydonck
  • 17:30 - 19:00
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 3
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1(Dames)
14
  • Rasim Murat
  • Freddy Vanoverstijns
  • 12:00
    BBC Optima Tessenderlo J16 A - Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 14:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O) - BBC Pelt G12 A
  • 18:00
    Miners 2 - BBC Croonen Lommel HSE C
  • 18:00
    Miners 4 - BC Maasmechelen HSE Z
  • 20:00
    Miners 1(Dames) - Hades Kiewit BBC DSE A
  • 20:30
    Miners 1 - BBC Hyundai Wille Hansbeke HSE A
  • 20:30
    Miners 1 - BBC Schelstraete Delacourt HW Hansbeke HSE A
15
16
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 18:30 - 20:00
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 4
  • 20:30 - 22:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
17
  • Jimmy Beaufays
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 1
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 2
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:00
    Miners U8
  • 18:00 - 19:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
18
  • Israël Verhasselt
  • 15:00 - 16:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 15:00 - 16:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 16:30 - 17:30
    Miners U8
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 1
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 2
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:30
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 18:00 - 19:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 19:30 - 21:00
    Miners 1(Dames)
  • 19:30 - 21:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
  • 21:00 - 22:30
    Miners 3
19
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 B(Niv.3 Reeks H)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
20
  • Wout Bervoets
  • Lars Cuypers
  • 17:30 - 19:00
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 3
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1(Dames)
21
  • 18:00
    Cosmo Genk BBC HSE C - Miners 3
  • 20:00
    BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A - Miners 1
  • 20:00
    BBC De West-Hoek Zwevezele HSE A - Miners 1
22
  • Bünyanin Demir
23
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 18:30 - 20:00
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 4
  • 20:30 - 22:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
24
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 1
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 2
  • 17:30 - 19:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:00
    Miners U8
  • 18:00 - 19:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
25
  • 15:00 - 16:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 15:00 - 16:30
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 16:30 - 17:30
    Miners U8
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 1
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 2
  • 16:30 - 18:00
    Miners U10 3
  • 18:00 - 19:30
    Miners U16M (Niv.3 Reeks A)
  • 18:00 - 19:30
    Miners U14 C(Niv.4 Reeks L)
  • 19:30 - 21:00
    Miners 1(Dames)
  • 19:30 - 21:00
    Miners U18 (Niv.3 Reeks L)
  • 21:00 - 22:30
    Miners 3
26
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 B(Niv.3 Reeks J)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 C(Niv.4 Reeks M)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U16J (Niv.3 Reeks L)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U14 B(Niv.3 Reeks H)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1
  • 20:30 - 22:00
    Miners 2
  • 20:30 - 22:30
    Miners 1
27
  • Guy Gillissen
  • 17:30 - 19:00
    Miners U14 A(Niv.2 Reeks B)
  • 17:30 - 19:00
    Miners G12 A(Niv.3 Reeks O)
  • 19:00 - 20:30
    Miners U18 (Niv.1 Reeks A)
  • 20:30 - 22:00
    Miners 3
  • 20:30 - 22:00
    Miners 1(Dames)
28
  • Toon Kaerts
29
  • Klaas Vanmeert