datum uur thuisploeg   bezoekers  
05/08/2019 20:00 Heren HSE A 81-83 USA University team Evansvilleam  
07/08/2019 20:30 Horticult Kontich Wolves HSE A 98-108 Heren HSE A  
10/08/2019 11:00 J16 Miniemen A 91-28 BC Guco Lier Vzw J16 A  
10/08/2019 20:00 Dames DSE A 52-51 BC Guco Lier Vzw DSE A  
11/08/2019 11:30 BBC Haacht DSE A 48-46 Dames DSE A  
11/08/2019 11:30 J18 Kadetten A 91-64 BBC Helios Ford Zottegem J18 A  
11/08/2019 14:30 Heren HSE B 88-92 Sobabee Zwijndrecht HSE A  
17/08/2019 17:00 Heren HSE C -20 Basket Malle HSE C AFOR
17/08/2019 17:00 BC Guco Lier Vzw J18 A 73-54 J18 Kadetten A  
17/08/2019 20:00 Heren HSE A 80-74 VOO Basket Pepinster HSE A  
18/08/2019 13:00 Bavi Vilvoorde HSE B 56-93 Heren HSE B  
19/08/2019 20:30 Heren HSE B 67-68 KBBC Miners Beringen HSE A  
20/08/2019 17:45 J16 Miniemen A 37-60 Washington college J16  
24/08/2019 10:00 J21 Juniors A 82-43 Fellows Ekeren BBC J21 A  
24/08/2019 11:00 J16 Miniemen A 68-82 Oxaco BBC Boechout J16 A  
24/08/2019 20:30 Kortrijk Spurs HSE A 62-57 Heren HSE A  
25/08/2019 11:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 B 27-52 G14 Pupillen A  
25/08/2019 12:00 Dames DSE A 49-66 Amon Jeugd Gentson DSE B  
25/08/2019 14:30 KBBC Miners Beringen J18 A 72-120 J18 Kadetten A  
25/08/2019 15:00 Heren HSE A 80-71 BBC Geel HSE A  
25/08/2019 17:00 BBC Houtem HSE A 66-79 Heren HSE B  
30/08/2019 20:30 Heren HSE B 90-75 GSG Aarschot HSE B  
31/08/2019 11:15 Mercurius BBC Berchem G14 B 89-54 G14 Pupillen B  
31/08/2019 14:00 J16 Miniemen B 79-58 BBC Croonen Lommel J16 A  
31/08/2019 14:00 J16 Miniemen A 79-58 BBC Croonen Lommel J16 A  
31/08/2019 19:00 Basket Sijsele HSE A 69-79 Heren HSE A  
31/08/2019 20:00 Koninklijke Herentalse BBC DSE A 46-58 Dames DSE A  
01/09/2019 11:00 G14 Pupillen A 52-74 Remant Basics Melsele-Beveren G14 A  
01/09/2019 13:00 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B 59-48 Heren HSE D  
01/09/2019 14:00 Heren HSE A -20 WEERT 1e nationale Nederland AFOR
01/09/2019 14:00 Basket Malle HSE C 51-92 Heren HSE C  
01/09/2019 15:00 Olicsa Antwerpen J21 A 57-83 J21 Juniors A  
01/09/2019 16:15 Notre Dame Leuven DSE A 69-44 Dames DSE A  
04/09/2019 20:30 Dames DSE A 43-41 Duffel K.B.B.C. DSE A  
07/09/2019 10:00 BBC Lyra Nila Nijlen J18 A 58-53 J18 Kadetten B  
07/09/2019 10:00 Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 A 51-63 G14 Pupillen A  
07/09/2019 11:00 G14 Pupillen B 22-108 Duffel K.B.B.C. G14 A  
07/09/2019 12:00 Fellows Ekeren BBC J16 A 41-41 J16 Miniemen B  
07/09/2019 18:30 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B 68-103 Heren HSE D  
07/09/2019 20:15 Mercurius BBC Berchem DSE A 53-43 Dames DSE A  
07/09/2019 20:30 Heren HSE A 95-68 Royal IV Brussel HSE A  
08/09/2019 09:15 Hubo Limburg United J16 A 74-58 J16 Miniemen B  
08/09/2019 09:15 Hubo Limburg United J16 A 74-58 J16 Miniemen A  
08/09/2019 11:00 Dames BBC Putte 45-44 Dames AVVV  
08/09/2019 11:15 Hubo Limburg United J18 A 83-72 J18 Kadetten A  
08/09/2019 13:00 Heren HSE B 74-72 Clem Scherpenheuvel HSE A  
08/09/2019 15:15 Heren HSE C 63-92 Mercurius BBC Berchem HSE A  
13/09/2019 21:15 Heren AVVV 50-42 Flashing Fero Phantoms  
14/09/2019 11:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A 48-63 J18 Kadetten B  
14/09/2019 11:00 BBC Musketiers Vremde Vzw G10 A 1-1 G10 Microben B  
14/09/2019 11:30 J21 Juniors A 70-102 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J21 A  
14/09/2019 14:00 J18 Kadetten A 70-61 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A  
14/09/2019 14:00 KBBC T&T Turnhout G14 A 51-59 G14 Pupillen B  
14/09/2019 16:00 G14 Pupillen A 60-59 Fellows Ekeren BBC G14 A  
14/09/2019 18:15 Heren HSE D 76-80 BBC Okido Arendonk HSE C  
14/09/2019 20:30 Dames DSE A 67-54 BBC Okido Arendonk DSE B  
14/09/2019 20:30 Hades Kiewit BBC HSE A 70-84 Heren HSE B  
15/09/2019 10:00 G12 Benjamins A 45-79 Phantoms Basket Boom G12 A  
15/09/2019 14:00 Oxaco BBC Boechout J21 B 119-45 J21 Juniors B  
15/09/2019 16:00 K. Vabco Mol BBC HSE B 64-77 Heren HSE C  
15/09/2019 16:30 Hubo Limburg United HSE B 77-82 Heren HSE A  
21/09/2019 09:30 J16 Miniemen B 54-73 Olicsa Antwerpen J16 A  
21/09/2019 09:30 G10 Microben A 1-1 Mercurius BBC Berchem G10 A  
21/09/2019 11:00 BBC Croonen Lommel J16 A 55-67 J16 Miniemen B  
21/09/2019 11:00 Bavi Vilvoorde J21 A 81-65 J21 Juniors A  
21/09/2019 11:00 BBC Croonen Lommel J16 A 55-67 J16 Miniemen A  
21/09/2019 11:30 J18 Kadetten B 64-82 BBC Schelle J18 A  
21/09/2019 11:30 G10 Microben B 1-1 Mercurius BBC Berchem G10 B  
21/09/2019 13:00 G12 Benjamins B 23-56 Willibies Antwerpen G12 A  
21/09/2019 13:30 G14 Pupillen B 81-34 BBC Okido Arendonk G14 A  
21/09/2019 15:00 Remant Basics Melsele-Beveren G14 A 40-74 G14 Pupillen A  
21/09/2019 15:30 G12 Benjamins A 36-54 Oxaco BBC Boechout G12 A  
21/09/2019 18:00 Antwerp Giants DSE C 38-46 Dames DSE A  
21/09/2019 18:15 Heren HSE C 68-73 Phantoms Basket Boom HSE C  
21/09/2019 20:30 Heren HSE B 73-62 2B|SAFE Tienen HSE A  
21/09/2019 21:00 Basket Stabroek HSE C 64-69 Heren HSE D  
24/09/2019 20:30 Heren HSE A 77-97 Hubo Limburg United HSE B  
27/09/2019 20:00 Bot Schilde HSE A 72-73 Heren HSE C  
27/09/2019 21:15 Dames AVVV 68-55 Ekeren Basket Dames  
28/09/2019 12:00 J16 Miniemen B - Stella Artois Leuven Bears J16 A  
28/09/2019 12:00 J16 Miniemen A 74-75 Stella Artois Leuven Bears J16 A  
28/09/2019 13:00 Basket Willebroek J21 B 39-77 J21 Juniors B  
28/09/2019 14:00 J18 Kadetten A 106-67 Stella Artois Leuven Bears J18 A  
28/09/2019 14:00 Red Vic Wilrijk J18 A 94-46 J18 Kadetten B  
28/09/2019 14:00 Olicsa Antwerpen G12 A 82-26 G12 Benjamins B  
28/09/2019 14:30 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A 45-56 J16 Miniemen B  
28/09/2019 16:00 G14 Pupillen A 32-113 Elite Academy Antwerp G14 A  
28/09/2019 18:15 Heren HSE D 67-73 Vriendenhof Walem HSE B  
28/09/2019 20:30 Dames DSE A 62-81 Phantoms Basket Boom DSE C  
29/09/2019 10:00 G10 Microben A 1-1 Olicsa Antwerpen G10 A  
29/09/2019 10:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A 16-133 G12 Benjamins A  
29/09/2019 10:00 G14 Pupillen B 37-110 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A  
29/09/2019 13:00 Hasselt BT HSE B 60-68 Heren HSE B  
29/09/2019 16:30 Basket Sijsele HSE A 77-87 Heren HSE A  
30/09/2019 19:30 Gloryboys Turbow 72-62 Heren AVVV  
04/10/2019 21:15 Dames AVVV 55-51 Titans Basketball Bonheiden  
05/10/2019 09:30 G10 Microben B 1-1 Willibies Antwerpen G10 A  
05/10/2019 10:00 Fellows Ekeren BBC G10 A 1-1 G10 Microben A  
05/10/2019 11:00 Remant Basics Melsele-Beveren J21 A 80-100 J21 Juniors A  
05/10/2019 11:30 J21 Juniors B 68-65 Dynamo Bertem J21 A  
05/10/2019 12:00 Phantoms Basket Boom G14 A 97-22 G14 Pupillen A  
05/10/2019 13:00 Remant Basics Melsele-Beveren J18 A 63-98 J18 Kadetten A  
05/10/2019 13:00 G12 Benjamins B 10-42 Red Vic Wilrijk G12 A  
05/10/2019 13:30 J18 Kadetten B 68-66 BC Grimbergen J18 A  
05/10/2019 15:00 G12 Benjamins A 69-32 BBC Okido Arendonk G12 A  
05/10/2019 15:30 J16 Miniemen B 53-61 Fellows Ekeren BBC J16 A  
05/10/2019 16:00 Phantoms Basket Boom HSE B 90-50 Heren HSE C  
05/10/2019 18:00 Koninklijke Herentalse BBC DSE A 61-71 Dames DSE A  
05/10/2019 20:30 Heren HSE A 87-55 Stella Artois Leuven Bears HSE B  
06/10/2019 14:00 Fellows Ekeren BBC HSE D 56-59 Heren HSE D  
06/10/2019 15:00 Basket Malle G14 A 57-53 G14 Pupillen B  
11/10/2019 21:15 Heren AVVV 63-78 Het Sportkaffee  
12/10/2019 10:00 J21 Juniors A 86-85 Remant Basics Melsele-Beveren J21 A  
12/10/2019 11:15 Mercurius BBC Berchem G12 A 50-41 G12 Benjamins B  
12/10/2019 12:00 G14 Pupillen A 40-83 Phantoms Basket Boom G14 A  
12/10/2019 14:00 J18 Kadetten A 97-81 Remant Basics Melsele-Beveren J18 A  
12/10/2019 16:00 G14 Pupillen B 63-31 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 C  
12/10/2019 18:15 Fellows Ekeren BBC HSE B 65-53 Heren HSE C  
12/10/2019 18:15 Heren HSE D 68-44 Fellows Ekeren BBC HSE D  
13/10/2019 09:30 J16 Miniemen B 43-94 Antwerp Wolf Pack J16 A  
13/10/2019 09:30 G10 Microben A 1-1 Antwerp Giants G10 A  
13/10/2019 11:15 Soba Antwerpen HSE A 78-60 Heren HSE B  
13/10/2019 11:30 J21 Juniors B 108-53 Olicsa Antwerpen J21 B  
13/10/2019 11:30 G10 Microben B 1-1 Antwerp Giants G10 B  
13/10/2019 13:00 J16 Miniemen A 77-58 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J16 A  
13/10/2019 13:30 J18 Kadetten B 38-67 Duffel K.B.B.C. J18 A  
13/10/2019 13:30 G12 Benjamins A 75-34 KBBC T&T Turnhout G12 A  
13/10/2019 15:00 Spirou Basket HSE B 63-65 Heren HSE A  
18/10/2019 21:15 Dames AVVV 46-47 Mojitas Willebroek  
19/10/2019 09:00 Mercurius BBC Berchem G10 A 1-1 G10 Microben A  
19/10/2019 12:00 Bavi Vilvoorde J18 A 68-86 J18 Kadetten A  
19/10/2019 12:00 Antwerp Giants J21 A 91-91 J21 Juniors A  
19/10/2019 12:00 Oxaco BBC Boechout G12 A 45-57 G12 Benjamins A  
19/10/2019 13:00 BBC Schelle J18 A 84-37 J18 Kadetten B  
19/10/2019 15:45 Mercurius BBC Berchem G10 B 1-1 G10 Microben B  
19/10/2019 18:00 Mercurius BBC Berchem HSE B 76-91 Heren HSE D  
19/10/2019 18:30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen DSE C 64-68 Dames DSE A  
19/10/2019 20:30 Heren HSE A 84-52 Kon BC Gistel Oostende Duva Fruit HSE A  
20/10/2019 10:00 Olicsa Antwerpen J16 A 63-54 J16 Miniemen B  
20/10/2019 10:00 G14 Pupillen A 38-90 Waasland Education Basketball Academy G14 A  
20/10/2019 13:00 Heren HSE B 67-77 K. Vabco Mol BBC HSE A  
20/10/2019 13:00 Phantoms Basket Boom J16 A - J16 Miniemen B  
20/10/2019 13:00 Phantoms Basket Boom J16 A 93-59 J16 Miniemen A  
20/10/2019 14:00 BBC Okido Arendonk G14 A 58-53 G14 Pupillen B  
20/10/2019 14:15 Willibies Antwerpen G12 A 56-40 G12 Benjamins B  
20/10/2019 15:15 Heren HSE C 75-63 BBC Okido Arendonk HSE B  
26/10/2019 09:00 Mercurius BBC Berchem J16 B 47-77 J16 Miniemen B  
26/10/2019 10:00 GSG Aarschot J21 A 90-79 J21 Juniors A  
26/10/2019 13:00 Panters Baasrode G14 A 77-50 G14 Pupillen A  
26/10/2019 18:30 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie HSE A 48-58 Heren HSE C  
26/10/2019 20:00 BC Guco Lier Vzw HSE B 70-82 Heren HSE B  
27/10/2019 10:00 J18 Kadetten A 83-66 Elite Academy Antwerp J18 A  
27/10/2019 12:00 J16 Miniemen B - Elite Academy Antwerp J16 A  
27/10/2019 12:00 J16 Miniemen A 84-76 Elite Academy Antwerp J16 A  
27/10/2019 14:00 BC Guco Lier Vzw HSE A 68-81 Heren HSE A  
27/10/2019 14:15 Heren HSE D 72-63 BC Cobras Schoten-Brasschaat HSE B  
31/10/2019 21:00 Heren HSE A 92-84 Melco Ieper HSE A  
01/11/2019 18:00 Hubo Limburg United J21 A 51-70 J21 Juniors A  
02/11/2019 11:30 J16 Miniemen B 72-58 BBC Putte J16 A  
02/11/2019 13:00 Stella Artois Leuven Bears J18 A 70-90 J18 Kadetten A  
02/11/2019 16:45 Sobabee Zwijndrecht G14 A 131-28 G14 Pupillen B  
02/11/2019 18:30 Essense Esbac J21 A 62-69 J21 Juniors B  
02/11/2019 20:30 Telstar B.B.C. Mechelen HSE B 68-71 Heren HSE D  
02/11/2019 20:30 Heren HSE A 74-73 Koninklijk Basket Team ION Waregem HSE A  
03/11/2019 10:00 J18 Kadetten B 37-81 Duffel K.B.B.C. J18 A  
03/11/2019 10:00 Elite Academy Antwerp G14 A 84-40 G14 Pupillen A  
03/11/2019 11:30 Basket Willebroek DSE C 72-65 Dames DSE A  
03/11/2019 12:30 Stella Artois Leuven Bears J16 A - J16 Miniemen B  
03/11/2019 12:30 Stella Artois Leuven Bears J16 A 65-59 J16 Miniemen A  
03/11/2019 13:00 Heren HSE B 90-81 Horticult Kontich Wolves HSE B  
03/11/2019 15:15 Heren HSE C 76-75 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat HSE B  
08/11/2019 21:15 Heren AVVV 72-86 Kon. Herentalse Basketbalclub  
08/11/2019 21:45 Red Vic Wilrijk Dames 47-58 Dames AVVV  
09/11/2019 09:30 J16 Miniemen B 84-56 Mercurius BBC Berchem J16 B  
09/11/2019 09:30 G10 Microben A 1-1 Oxaco BBC Boechout G10 A  
09/11/2019 11:00 Basket HEXIA ZwevegemDeerlijk J18 A 53-68 J18 Kadetten A  
09/11/2019 11:00 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J21 A 85-93 J21 Juniors A  
09/11/2019 11:30 J21 Juniors B 72-79 Oxaco BBC Boechout J21 B  
09/11/2019 12:00 Fellows Ekeren BBC G14 A 51-74 G14 Pupillen A  
09/11/2019 13:15 G10 Microben B 1-1 BC Guco Lier Vzw G10 B  
09/11/2019 13:30 J18 Kadetten B 71-60 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A  
09/11/2019 15:15 G12 Benjamins A 49-44 BC Guco Lier Vzw G12 A  
09/11/2019 15:30 G14 Pupillen B 46-57 KBBC T&T Turnhout G14 A  
09/11/2019 18:15 Heren HSE D 71-65 Zuiderkempen Diamonds HSE B  
09/11/2019 19:00 Duffel K.B.B.C. HSE B 91-73 Heren HSE C  
09/11/2019 20:45 Phantoms Basket Boom HSE A 95-53 Heren HSE B  
09/11/2019 20:45 Oxaco BBC Boechout HSE A 81-79 Heren HSE A  
10/11/2019 09:00 Phantoms Basket Boom G12 A 91-16 G12 Benjamins B  
15/11/2019 20:15 Basket Stabroek 92-74 Heren AVVV  
15/11/2019 21:30 Mojitas Willebroek 20-64 Dames AVVV  
16/11/2019 10:00 J21 Juniors A 53-63 Stella Artois Leuven Bears J21 A  
16/11/2019 11:00 Duffel K.B.B.C. J18 A 89-41 J18 Kadetten B  
16/11/2019 12:00 J16 Miniemen B - Hubo Limburg United J16 A  
16/11/2019 12:00 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G14 C 55-80 G14 Pupillen B  
16/11/2019 12:00 J16 Miniemen A 59-81 Hubo Limburg United J16 A  
16/11/2019 14:00 J18 Kadetten A 77-76 Hubo Limburg United J18 A  
16/11/2019 16:00 Olicsa Antwerpen J21 B 59-86 J21 Juniors B  
16/11/2019 16:00 G14 Pupillen A 56-53 Koninklijke Sint-Niklase Condors G14 A  
16/11/2019 18:30 Heren HSE D 57-77 Phantoms Basket Boom HSE C  
16/11/2019 20:15 Wanty Gent Hawks HSE A 81-65 Heren HSE A  
17/11/2019 10:00 G12 Benjamins B 27-47 Mercurius BBC Berchem G12 A  
17/11/2019 13:00 KBBC T&T Turnhout G12 A 34-76 G12 Benjamins A  
17/11/2019 14:00 Antwerp Giants G10 B 1-1 G10 Microben B  
17/11/2019 15:00 Antwerp Giants G10 A 1-1 G10 Microben A  
19/11/2019 20:30 J21 Juniors A 53-88 Hubo Limburg United J21 A  
22/11/2019 21:15 Dames AVVV 59-60 Gulle Trakteert Dames  
22/11/2019 21:15 Flashing Fero Phantoms 83-65 Heren AVVV  
23/11/2019 11:30 J21 Juniors A 63-70 Antwerp Giants J21 A  
23/11/2019 13:30 J16 Miniemen B - Phantoms Basket Boom J16 A  
23/11/2019 13:30 J16 Miniemen A 58-86 Phantoms Basket Boom J16 A  
23/11/2019 14:00 Fellows Ekeren BBC J16 A 71-90 J16 Miniemen B  
23/11/2019 14:30 Dynamo Bertem J21 A 68-64 J21 Juniors B  
23/11/2019 15:30 J18 Kadetten A 89-74 Bavi Vilvoorde J18 A  
23/11/2019 16:00 Willibies Antwerpen G10 A 1-1 G10 Microben B  
23/11/2019 16:00 Red Vic Wilrijk G12 A 53-41 G12 Benjamins B  
23/11/2019 17:00 Basket Stabroek HSE B 74-70 Heren HSE C  
23/11/2019 18:15 Heren HSE D 69-76 Oxaco BBC Boechout HSE C  
23/11/2019 20:15 Wanty Gent Hawks HSE A 89-68 Heren HSE A  
23/11/2019 20:30 Dames DSE A 66-53 Titans Basketball Bonheiden DSE A  
23/11/2019 20:30 BBC Lyra Nila Nijlen HSE A 85-66 Heren HSE B  
24/11/2019 09:00 BBC Okido Arendonk G12 A 41-62 G12 Benjamins A  
24/11/2019 09:30 G10 Microben A 1-1 Fellows Ekeren BBC G10 A  
24/11/2019 10:00 Waasland Education Basketball Academy G14 A 79-35 G14 Pupillen A  
24/11/2019 11:30 G14 Pupillen B 44-77 Basket Malle G14 A  
24/11/2019 14:00 Dames DSE A 69-63 BBC Lyra Nila Nijlen DSE A  
24/11/2019 14:00 BC Grimbergen J18 A 70-46 J18 Kadetten B  
29/11/2019 21:00 Heren HSE C 96-63 BBC Lyra Nila Nijlen HSE B  
29/11/2019 21:15 Phantoms Basket Boom DSE C 71-45 Dames DSE A  
29/11/2019 21:30 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen 96-63 Heren AVVV  
30/11/2019 09:30 G10 Microben B 1-1 BBC Musketiers Vremde Vzw G10 A  
30/11/2019 11:30 J21 Juniors B 79-36 Basket Willebroek J21 B  
30/11/2019 13:15 G12 Benjamins A 100-21 Basketbalclub Campinia Dessel-Retie G12 A  
30/11/2019 13:30 J18 Kadetten B 35-85 Red Vic Wilrijk J18 A  
30/11/2019 15:15 G12 Benjamins B 44-50 Olicsa Antwerpen G12 A  
30/11/2019 15:30 J16 Miniemen B 63-59 BBC Makeba Mariaburg Brasschaat J16 A  
30/11/2019 18:00 Sobabee Zwijndrecht HSE B 65-90 Heren HSE D  
30/11/2019 20:30 Aartselaar BBC DSE A 45-58 Dames DSE A  
30/11/2019 20:30 Heren HSE A 79-68 BBC Croonen Lommel HSE A  
01/12/2019 09:00 BC Cobras Schoten-Brasschaat G14 A 62-23 G14 Pupillen B  
01/12/2019 10:00 J21 Juniors A 70-73 GSG Aarschot J21 A  
01/12/2019 12:00 G14 Pupillen A 51-40 Panters Baasrode G14 A  
01/12/2019 12:30 Elite Academy Antwerp J18 A 76-73 J18 Kadetten A  
01/12/2019 14:00 Olicsa Antwerpen G10 A 1-1 G10 Microben A  
01/12/2019 15:00 Heren HSE B 71-80 BBC Croonen Lommel HSE B  
01/12/2019 15:00 Elite Academy Antwerp J16 A - J16 Miniemen B  
01/12/2019 15:00 Elite Academy Antwerp J16 A 65-62 J16 Miniemen A  
06/12/2019 21:15 Heren AVVV 59-104 Jong Buizegem 2  
07/12/2019 10:00 Oxaco BBC Boechout G10 A 1-1 G10 Microben A  
07/12/2019 11:00 Stella Artois Leuven Bears J21 A 20- J21 Juniors A BFOR
07/12/2019 11:00 G12 Benjamins B 20-93 Phantoms Basket Boom G12 A  
07/12/2019 14:00 BC Guco Lier Vzw G10 B 1-1 G10 Microben B  
07/12/2019 18:15 Horticult Kontich Wolves HSE D 67-37 Heren HSE D  
07/12/2019 20:30 BBC Schelle DSE A 45-44 Dames DSE A  
07/12/2019 20:30 Heren HSE A 73-65 Remant Basics Melsele-Beveren HSE A  
08/12/2019 13:00 Heren HSE B 94-59 GSG Aarschot HSE B  
08/12/2019 13:00 BC Guco Lier Vzw G12 A 72-30 G12 Benjamins A  
08/12/2019 15:15 Heren HSE C 54-95 KBBC T&T Turnhout HSE B  
13/12/2019 21:15 Triple 66-65 Heren AVVV  
14/12/2019 11:30 J21 Juniors A 64-87 Bavi Vilvoorde J21 A  
14/12/2019 13:00 BBC Berlaar G12 A 35-100 G12 Benjamins A  
14/12/2019 13:00 Antwerp Wolf Pack J16 A 87-37 J16 Miniemen B  
14/12/2019 18:15 Heren HSE D 69-83 Basket Willebroek HSE D  
14/12/2019 18:30 Red Vic Wilrijk HSE B 66-68 Heren HSE C  
14/12/2019 20:30 Dames DSE A 44-60 BC Guco Lier Vzw DSE B  
14/12/2019 20:45 Red Vic Wilrijk HSE A 73-89 Heren HSE B  
15/12/2019 17:00 LDP Donza HSE A 71-82 Heren HSE A  
21/12/2019 09:30 G14 Pupillen B 64-47 Essense Esbac G14 A  
21/12/2019 09:30 J21 Juniors B 71-61 BBC Berlaar J21 A  
21/12/2019 11:30 J18 Kadetten B 64-51 BBC Okido Arendonk J18 B  
21/12/2019 13:30 J16 Miniemen B 52-63 Duffel K.B.B.C. J16 A  
21/12/2019 14:00 Oxaco BBC Boechout G14 A 53-11 G14 Pupillen A  
22/12/2019 10:00 J18 Kadetten A 88-84 Koninklijk Basket Team ION Waregem J18 A  
22/12/2019 11:00 Kortrijk Spurs J21 A 104-48 J21 Juniors A  
22/12/2019 15:15 Basket MIDWEST SPIE Izegem J16 A 60-65 J16 Miniemen A  
04/01/2020 09:30 G14 Pupillen B 13-86 Phantoms Basket Boom G14 B  
04/01/2020 09:30 G12 Benjamins B 47-44 BBC Schelle G12 A  
04/01/2020 11:15 J16 Miniemen B 65-53 BC Cobras Schoten-Brasschaat J16 A  
04/01/2020 14:30 J18 Kadetten A 74-109 BC Oostende J18 A  
04/01/2020 17:00 Duffel K.B.B.C. J18 A 96-53 J18 Kadetten B  
04/01/2020 18:15 Heren HSE D 96-77 Nieuw Brabo Antwerpen HSE B  
04/01/2020 20:15 Mercurius BBC Berchem HSE A 93-78 Heren HSE C  
04/01/2020 20:30 Dames DSE A 56-55 Mercurius BBC Berchem DSE A  
04/01/2020 20:30 Clem Scherpenheuvel HSE A 86-94 Heren HSE B  
05/01/2020 12:30 Sobabee Zwijndrecht G12 A 67-47 G12 Benjamins A  
05/01/2020 13:00 J16 Miniemen A 67-61 GSG Aarschot J16 A  
05/01/2020 16:00 Royal IV Brussel HSE A 97-71 Heren HSE A  
10/01/2020 19:30 Het Sportkaffee 76-62 Heren AVVV  
11/01/2020 09:30 G08 Peanuts 1-1 Fellows Ekeren BBC G08 A  
11/01/2020 09:30 M16 Miniemen meisjes 20-87 DBC Duopaint Osiris Aalst M16 A  
11/01/2020 11:30 G10 Microben A 1-1 Antwerp Giants G10 A  
11/01/2020 11:30 J18 Kadetten B 61-59 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J18 A  
11/01/2020 12:00 BBC Lyra Nila Nijlen G14 A 53-29 G14 Pupillen A  
11/01/2020 12:00 Oxaco BBC Boechout J18 A 73-57 J18 Kadetten A  
11/01/2020 13:30 G10 Microben B 1-1 Mercurius BBC Berchem G10 B  
11/01/2020 13:30 J16 Miniemen B 73-62 Kangoeroes Pitzemburg Mechelen J16 B  
11/01/2020 15:30 G12 Benjamins A 31-50 BC Asse-Ternat G12 A  
11/01/2020 15:30 G14 Pupillen B 47-50 Mercurius BBC Berchem G14 C  
11/01/2020 16:00 Kon. Herentalse Basketbalclub Dames 67-49 Dames AVVV  
11/01/2020 20:30 Heren HSE A 73-104 Hubo Limburg United HSE B  
12/01/2020 10:00 BBC Okido Arendonk DSE B 56-63 Dames DSE A  
12/01/2020 10:00 J16 Miniemen A 81-72 "Au Pingouin" Basket Blankenberge J16 A  
12/01/2020 13:00 Heren HSE B 65-71 Hades Kiewit BBC HSE A  
12/01/2020 15:15 Heren HSE C 69-53 K. Vabco Mol BBC HSE B  
12/01/2020 18:00 BBC Okido Arendonk HSE C 59-63 Heren HSE D  
17/01/2020 21:15 Heren AVVV 70-67 Basket Stabroek  
17/01/2020 21:15 Dames AVVV 54-76 Gulle Trakteert Dames  
18/01/2020 09:30 G08 Peanuts 1-1 Mercurius BBC Berchem G08 A  
18/01/2020 09:30 M16 Miniemen meisjes 21-92 BC Black Boys Erpe-Mere M16 A  
18/01/2020 11:00 Remant Basics Melsele-Beveren J16 B 35-71 J16 Miniemen B  
18/01/2020 14:30 Hasselt BT G14 A 56-50 G14 Pupillen A  
18/01/2020 15:00 J18 Kadetten A 86-82 Hubo Limburg United J18 A  
18/01/2020 16:30 Phantoms Basket Boom HSE C 82-55 Heren HSE C  
18/01/2020 18:15 Heren HSE D 93-72 Basket Stabroek HSE C  
18/01/2020 20:30 Dames DSE A 58-54 Antwerp Giants DSE C